Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a tárhelyekkel?...

Mi történt a tárhelyekkel? Mik az új szabályok?

Figyelt kérdés

Olyasmit hallottam, hogy az FBI bezáratta a megaupload-ot, és a többi tár is törölt mindent. Meg, hogy most változnak a szabályok és vmi illegális lesz, de nem tudom, mi vagy hogy.

Tud valaki bármit ezekkel kapcsolatban? Szoktam nézni a híreket, de erről nem láttam semmit.


2012. febr. 6. 10:00
 1/3 anonim válasza:
100%

Erről nem is nagyon fogsz. Új szelek fújnak, mi meg hagyjuk hogy az irányukba menjen a hajó. Legutóbbi infóm szerint nem ment át a két új törvény (nézz utána), de ennek ürügyén ritkítottak 1-2 kört az ilyen megaupload féle cuccokon.

Még egy csomó hasonszőrű upload hely működik.

Javaslom az ukrán szervereket. Oda szerintem egy jódarabig még nem ér el semmi.


Valamint általában azért az emberi kreativitás utat tör. Legrosszabb esetben visszaállunk a dcstrongra, torrentre, jóégtudjamire...


Ha nem tojik be mindenki a példastatuálástól.


Mert most az a jó hogy annyian kalózkodnak, hogy nem tudnak az összessel mit kezdeni, de ha felülről elkezdik bontani és az alattuk lévő szint (ami mindig szélesebb-számosabb kicsit) betojik... A végén lesz egy két izolált kalózkodó akivel simán elbánik párezer szoftverrendőr.


Ezért lesz cink, ha a facebúkk elharapózik, mer egy idő után ráfogják majd, hogy elég az neked, díszítgetni csinosítgatni, levelezgetni, mutogatni a fszod a haveroknak, és a többi részre nincs is szükség ahova a www-ket írod... nemkellnekedazarublikaáááááá!


Így múlik el az Internet dicsősége. Cenzúra és szabályzás, korlátozás, mer 1-2 milliárdos haver sírt hollywoodba meg a warnernál, hogy túl sokan töltik le az "alkotásuk"... bleh...

Így legalább lesz valaki a koncerteken is. Nem az a 600 ember megy csak oda is aki tudja hogy mi van a cédén.


Jön majd vissza a doboz cdkkel rohangálás a haverhoz:D

2012. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Így legalább lesz valaki a koncerteken is."

Inkább ülnék a csöndben, ha ilyen dolgok árán kéne koncertre mennem...

G.

2012. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönet. Ha valaki még hozzáfűzne, csak nyugodtan.
2012. febr. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!