Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol kapok 8p8c csatlakozót és...

Szpeti1991 kérdése:

Hol kapok 8p8c csatlakozót és kb mennyiért? OBI-ban gondolom van. Jól gondolom? :D A színek sorrendjét jól tudom: narancsfehér, narancs, zöldfehér, kék, kékfehér, zöld, barnafehér, barna?

Figyelt kérdés

Újra kellene kötnöm az internet kábelemet, mert eltört a csatlakozó (najó, füllentek, mert még a Szentlélek tartja :D), de nem tudom pontosan, hogy hol és mennyiért kapok.

Krimpelő fogó feltétlenül szükséges hozzá, vagy megoldható más fogóval/eszközzel?

A második, színekre vonatkozó kérdést csak a biztonság kedvéért teszem fel, mert olvastam róla több helyen is.

Köszi a segítséget!

(És bocsi, ha ezt inkább a hardverek témakörhöz, nem pedig az internethez kellett volna...)


2012. febr. 8. 14:01
 1/1 legendavagyok01 ***** válasza:

Azt nem tudom, az obi-ban van-e, de a legkisebb számítástechnikai üzletben is tartanak.

15-50 Ft körül van. A színsorrendet meg megnézed, hogy most hogyan van bekötve és ugyanúgy (többféle is használatos, sőt igazából tökmindegy, ha az ember jól köti a két végét).

Fogó nélkül is lehet:

[link]

Viszont ha nem hosszú a kábel, akkor készen is olcsón lehet venni, néhány száz forint, és biztosan jó.

2012. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!