Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi nincs az interneten? Mi...

Wágner Krisztián kérdése:

Mi nincs az interneten? Mi hiányzik róla?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
értelem
2012. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom mert én a végére lapoztam egyből [link]
2012. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:

Már csak ez a kérdés hiányzott. Köszönjük. Az internet teljes, ezentúl readonly üzemmódban működik csak.


:-)


Viccet félretéve: Rengeteg dolog. Pl. egy-egy speciális, szűk réteget értintő témákban átfogó oldalak. Vagy olyan szolgáltatások, amelyekben az informatika gyerekcipőben jár. Pl. többek között milliónyi Wikipedia cikket lehetne írni még. Írjak konkrétumokat? Pl. nincs koboz kotta adatbázis sehol. :-) Vagy pl. én még nem találtam olyan oldalt, ahol filozófusok művei lennének összefoglalva filozófiai irányzat, kor szerző szerint, letölthető írásokkal.

2012. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyar Mythbusters részek. Na, azokból nincs fent mind.

És ez is lenne a példa. Nagyon kevés az illegálisan megosztott magyar ismeretterjesztő sorozat. Szerintem.

G.

2012. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!