Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Titeket nem idegesít ez a sok...

Titeket nem idegesít ez a sok "jófejkedés" facebookon?

Figyelt kérdés

Nem fordul fel tőle a gyomrotok,hogy valaki csak benyom egy amúgy is agyonismételt trollface-t,egy hülye meme-t vagy egy 9gag-es linket-mellesleg nem értem mit vannak ezzel az oldallal úgy oda,ezer meg egy vicces weboldal van ez sem kiemelkedőbb a többinél,kb egy hülye divatbaromság a hülye divatbaromságon belül ez a 9gag a facebookban,na mindegy.Aztán mellényom egy XD-t,és ő lesz hirtelen a humorkirály,mindenki körülikszdézi meg lájkolja és ezeket a hülye "eztsemnemhallottamégezerszer" dumákat lökik-close enough meg társai a végén az elmaradhatatlan ikszdével vagy más f@szom szmájlival.

Magyarul a képlet:poszt:(vicclink+"XD")=te lenni hatalmas arc.Amit nem értek,mivel nem ő találta ki a poént és nekünk is csak annyit tett,hogy pár másodperc kereséstől megkímélt azzal,hogy kiposztolta,ami idő alatt amúgy is megtaláltuk volna ugyanazt a képet,ha épp mi is a kilencgegen herdáljuk az időnket.Nem vagyok besavanyodott,szoktam összejárni a barátaimmal csak épp a Fb-os oda-vissza lájközönben meg ebben az egész fent leírt hülyeségben nem tudok részt venni,csak a szememet forgatom.Már azon vagyok,hogy facepalm-ot rakjak ide is,de elvből nem teszem :D.Csak kíváncsi vagyok hogy velem van a baj,és én vagyok a barom vagy más is van még így rajtam kívül a témával.


2012. febr. 11. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, hogy ha téged zavar hogy valaki hülye, akkor miért nem a) iratkozol le róla b) blokkolod?
2012. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nrrolli ***** válasza:

Ennek nagyon is egyszerű oka van :)

a neve szaknyelven TÖMEG MECHANIZMUS

Vagy népiesen 1 hülye százat csinál


[link]


olvasd el és megkapod a választ :))

2012. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.:mert akkor az egész gyökér osztályomat letilthatnám. :D

2.:nem fog éppen az őrületbe kergetni,de hogy valaki élő társaságban meg sem tud szólalni rendesen aztán keresgél pár percig és kiposztol valamit miután 5 percig népszerű lesz-na én ezt csak szánni tudom.Pontlesz@rom az egészet csak kíváncsi voltam,hogy egyedül vagyok-e a véleményemmel.

2012. febr. 11. 23:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Második:ismerem,:),örülök,hogy egyre jár az agyunk.Érdekes hogy egyébként az "értelmiségi" rétegbe tartozó emberek is ilyen birka meg verébraj-effektus élő példái lesznek az Fb-n.
2012. febr. 11. 23:24
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Én meg a facebookot szarom ám le. Van ezernyi más oldal, amit tudok nézegetni. Nem idegesít, mert ez egy kis apróság. Sokkal jobban ideges tudok lenni, ha a hír vagy echo tv-re kapcsolok, esetleg látom hogy megy a VV 11546 az ertéel klubbon vagy a megafrász a tévé zwei.
2012. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1.) Hogy jön ehhez a szociopata kulcsszó?

2.) A 9gag messze a legjobb 'viccoldal'.


Megoldás; tiltsd le azokat akiknek zavarnak a posztjai. Nekem van 2 db ismerősöm facebookon, arra használom az oldalt, amire akarom. Nem jelölök be boldog-boldogtalant csak mert ismerem valahonnan = nincs szemét a falamon. Azért csak ez a két ismerősöm van, mert velük ott a legegyszerűbb kapcsolatot tartani, mivel más elérhetőségük nincsen amit rendszeresen néznének. (Kivéve telefon, de azt meg én nem használom.)

2012. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

-Úgy,hogy szerintem szociopatára hasonlít az,aki értelme ellenére társaságban nem képes elvegyülni,és normálisan beszélgetni de facebookon meg ő a "társaság agya" mert ilyen hihetetlenül vicces dolgokat képes belinkelni.

-9gag,szerintem egy csomó olyan oldal van ahol kattintgatva hasonló képeket találsz számtalan mennyiségben.Sosem fogom megérteni,hogy miért istenítik ennyire a facebookot és azon belül meg ezt az oldalt.Szerintem is jó de csak egy a sok közül.

Amúgy meg hasonlóan kezelem az egészet hozzád.Nincs sok ismerősöm,az adatlapom meg szinte üres mivel én is csak arra tartom,hogy másokkal itt legyek kapcsolatban mivel csak így elérhetőek.

2012. febr. 12. 10:29
 8/11 anonim válasza:
nekem is van egy ilyen ismerősöm, képzeld el neki 2011 szeptemberétől csak ezekből áll össze a fala, napi 12 ilyet oszt meg...biztos szeretnéd XD én is nagyon szeretem XD köbröhejszánalom az egész gyermek.
2012. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
62%
amúgy meg szerintem is szociopataság, az ilyen, olyan jellemre vall, akinek nincs jobb dolga mint bezárva lenni egyedül a szobában és az emberektől teljesen elszokva mások nyomorúságán, értetlenségén, balf.szságán röhögni, egy - egy poszt még oké, de aki csak ilyeneket posztol orrbaszájba úgyhogy napi12órákat lóg a neten és csak facebookon vannak barátai, életben meg soha senki, mert csak odacsapódik,odanyal mindenkinek lábhoz...hát ezténylegszociopata.. az én ismerősöm tök gáz.
2012. febr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Aha. Hát ma is tanultam valamit. :DDD (Nem.)
2012. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!