Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Titeket nem idegesít ez a sok...

Titeket nem idegesít ez a sok "jófejkedés" facebookon?

Figyelt kérdés

Nem fordul fel tőle a gyomrotok,hogy valaki csak benyom egy amúgy is agyonismételt trollface-t,egy hülye meme-t vagy egy 9gag-es linket-mellesleg nem értem mit vannak ezzel az oldallal úgy oda,ezer meg egy vicces weboldal van ez sem kiemelkedőbb a többinél,kb egy hülye divatbaromság a hülye divatbaromságon belül ez a 9gag a facebookban,na mindegy.Aztán mellényom egy XD-t,és ő lesz hirtelen a humorkirály,mindenki körülikszdézi meg lájkolja és ezeket a hülye "eztsemnemhallottamégezerszer" dumákat lökik-close enough meg társai a végén az elmaradhatatlan ikszdével vagy más f@szom szmájlival.

Magyarul a képlet:poszt:(vicclink+"XD")=te lenni hatalmas arc.Amit nem értek,mivel nem ő találta ki a poént és nekünk is csak annyit tett,hogy pár másodperc kereséstől megkímélt azzal,hogy kiposztolta,ami idő alatt amúgy is megtaláltuk volna ugyanazt a képet,ha épp mi is a kilencgegen herdáljuk az időnket.Nem vagyok besavanyodott,szoktam összejárni a barátaimmal csak épp a Fb-os oda-vissza lájközönben meg ebben az egész fent leírt hülyeségben nem tudok részt venni,csak a szememet forgatom.Már azon vagyok,hogy facepalm-ot rakjak ide is,de elvből nem teszem :D.Csak kíváncsi vagyok hogy velem van a baj,és én vagyok a barom vagy más is van még így rajtam kívül a témával.


2012. febr. 11. 23:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

Teljesen egyetértek veled!

Bennem már akkor is fölmegy a pumpa ha valaki elkezdi hogy:

jajaxd:DXD

2012. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!