Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltök egy torrentet és...

Ha letöltök egy torrentet és ratiomasterrel seedelem vissza mennyi a lebukás esélye (sok le/feltöltőnél)?

Figyelt kérdés
10mb/s :D Kissebre kéne állítani, vagy igy jó, mert azt a torrentet letöltöttem?
2012. febr. 19. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nagy a lebukás esélye és nem azért kell seedelni, mert a sok csúnya weboldal elvárja, hanem, hogy mások is le tudják tölteni....

Te örülnél neki, hogy ha nem tudnál leszedni egy filmet, amit 600-an "seedelnek", mert mind a 600 csak csal?

2012. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Remélem tudod, hogy te annak hála tudtál letölteni, mert emberek feltöltenek.


Ha mindenki nekiállna így csalni, behalna a komplett torrent, aztán pisloghatnál, mert nem tudnál letölteni te sem...


Ha amúgy is be van kapcsolva a gép, akkor szépen lekorlátozod a sebességet olyanra, hogy te még tudd használni rendesen a netet, és osztod vissza az anyagot.


Nekem volt ismerősöm, aki rendes működés mellett tudott torrenten visszatölteni még 2Mb-os nettes is, és nem vágták ki az oldalról. Nem lehetetlen az, csak akarni kell...

2012. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez függ pár dologtól mindentől,melyik torrent oldalon melyik torrentet,mennyi letöltő mennyi feltöltő, de 10MB/S felejtsd el,ha évekig lebukásmentesen akarod használni akkor párszáz kb/s sebesség fölé nem viszed,és legalább van 20 lecher használata közben.
2012. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Argloss ***** válasza:

Több tízezer (százezer) forint értékben töltesz le ezekről az oldalakról ingyen. Ugyan miért sajnálod azt az időt amiből visszatöltöd? A villanyszámla eléggé elhanyagolható érték a letöltéseidhez képest... (számold ki...)

Egyébként a lebukás esélye nagy.

2012. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ma 12:37 vagyok,csak egy tanács: ha nem töltik már le a seedelni kívánt torrentet inkább lépj meg a seedből és keress egy forgalmas torit,azt tedd be a ratio masterbe,állítsd be mintha letöltötted volna majd seedeld vele,úgy is jó lesz az arányod de inkább kapj egy warnt seed lelépés miatt,mint egy bannt aránycsalás miatt.
2012. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem lehet lebukni vele,n már jó ideje használom mindenhol teráim vannak neki köszönhetően,csak 3 mutatóba

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Épp elég szánalmas dolog ez.

Még simán lebukhatsz amúgy... Remélem le is fogsz!

2012. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló légyszi leírnád részletesen hogyan állítottad be a ratiomastert. Lassú a feltöltési sebességem nagyon :(
2012. febr. 19. 13:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor nekem 20kb/s-os feltöltéssel, hogyan van 16.212-es arányom? Mindent csak akarni kell. (semmi sms-el, rendesen töltöm vissza a torikat).
2012. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem még 1kb/s-os sincs a feltöltési sebességem
2012. febr. 19. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!