Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Elkepzelhetö, hogy kulföldi...

Hajdu Peter kérdése:

Elkepzelhetö, hogy kulföldi titkos szolgalat Magyarorszagon tanitja be az ugynökeit, mert itt meg ujoncoknak is kicsi a lebukas veszelye?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra , hogy itt mar elesben bevetik öket tehat figyelniuk kell embereket , es közben vigyazni , mert öket is figyelhetik az elharitas emberei .
2012. jan. 23. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ja túl sok mission impossible*t néztél, egyébként meg engem nézzen csak
2012. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
szlichá, aval ani lo medaber
2012. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

minden elképzelhető

minden reális

2012. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem véletlenül van Magyarországon 5 "titkosszolgálat".


(AH, NBSZ, IH, KBSZ, KBH)

2012. jan. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet ezert van az , hogy mindegyik azthiszi , hogy a masik figyeli a kemeket . Engem több mint egy eve ugy gondolom egy , es ugyanaz szervezetnek az ugynökei figyelnek meg olyan lezeres fegyverekkel sugarokkal kinoznak aminek meg a letezese is Nato titok lehet . Most mar arra is gondoltam , hogy estleg rajtam kepzik ki az ujoncaikat .
2012. jan. 24. 09:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Maga a felvetes igaz.

Szal "gyakorlatra" siman kikuldik oket kulfoldi orszagokba.

De a tobbit nem hinnem.

2012. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem egy magas beosztasu valaki vagy / voltal (bar akkor is) latogass meg egy dokit a kozel jovoben es mindenkepp meseld el neki is a dolgot.
2012. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak hatalmas zöld pacsi, óriási válasz XD


Kérdező! Nem te írtad ki ezt a kérdést? http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..


De miért itt? Szóval, az USA-ban sokkal több ember él, ezért könnyebb elvegyülni, mint nálunk. Meg, hát gondolj a hétköznapi helyzetekre: mondjuk, odamegy hozzá v.ki tüzet kérni, gyalogos megfigyelés közben. Perfekt magyarsággal fog válaszolni az újonc?

2012. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy nálunk nem buknak le??? nem olvastad te Mattyasovszki Jenő Hód történeteit? a legjobb a magyar elhárítás...igazi szuperhős volt az srác
2012. febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!