Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Társasházakban van wifi...

Társasházakban van wifi (ingyen net) usb vagy normál net kábeles PC-re)? Vagy mondjuk áruházakban (összes áruházban)? Buszon? Villamoson, parkokban elérhető? Mi kell hozzá? Modem? Router? Pen drive? ) Hol lehet venni? Mennyi? (PC-hez, laptop-hoz)?

Figyelt kérdés
Soroljátok fel ha tudjátok az áruházak nevét, ahol van kérlek! (a wifi-ben még kezdő vagyok)
2012. febr. 28. 02:27
 1/2 anonim válasza:

Elég zavarosan fogalmaztad meg. Ha jól értem az érdekel, hogy hol lehet wifizni. Tehát ha wifizni szeretnél tudsz úgy, hogy a saját lakásodba be van vezetve a net, veszel routert és az adja ki a jeleket így az egész házban kábelek nélkül tudod használni az internetet, de ehhez ki kell fizetned a netet és venned kell routert.

A másik, ha lopni szeretnéd társasházban más jelét, akkor meg tudod tenni, de ez általában lassú, meg sokszor jelszó kell hozzá, de ez ingyen van. Amikor még nem volt bekötve a net az erkélyről tudtam netezni,de pár nap után csinált jelszót és utána nem tudtam használni.

Néhány távolsági buszon lehet wifizni, de nem mindegyiken.

Áruházakban nem tudom van -e. Mekiben, kávézókban szokott lenni. Egyes nagyobb tereken is lehet wifizni, általában fekete fehér felhőbuborék jellel jelölik a helyeket, ahol van.


Mi kell hozzá?

Laptop vagy telefon, amiben van wifi. Ha otthon akarod a saját neted szórni router. Pendrive?? Az meg minek?

2012. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jaa ha a pendrive nálad a mobilnetet jelenti, akkor azzal is tudsz netezni, az is szintén pénzbe kerül, bárhol tudod használni, de általában nem olcsó.
2012. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!