Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék egy wifis...

Hogyan tudnék egy wifis router segítségével két asztali számitógép közötti adatátvitelre? (LENT)

Figyelt kérdés

Van két asztali számitógép és egy wifis router. az egyik pc rendesen kábellel csatlakoztatva van a routerhez. a másik géphez nincs kábelem, azért az internetet úgy oldottam meg hogy van egy samsung galaxy ace mobilom azzal rá csatlakoztam wifire és USB kábelen megosztottam azzal a gépel az internetet és így van mind a kettő gépen internet mobil segítségével.

Néztem a cisco network magicba és ott a router nem jelzi a mobilomat hogy csatlakozva van.

És az lenne a kérdésem hogy, hogyan így mobil segítségével megtudok-e osztani fájlokat a két gép között, létre tudnék hozni valahogy egy lan hálózatot?


2012. márc. 4. 08:21
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Valószínűleg a dupla címfordítás a gond, mivel a telefon is NAT -ol. Nincs rá ötletem, hogy hogyan kell kikapcsolni a NAT -olást a telón (ha egyáltalán lehet).


Párszár forint egy UTP kábel, de 2 eFt környékén USB -s Wi-Fi adaptert is kaphatsz. Ennyiért én tuti nem szopatnám magam ezzel a szokatlan megoldással, de persze te tudod.

2012. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az még hagyján hogy NAT-ol de portmappinget se tudnak ezek a szarok. Egyre ócskábbak az újabb telefonok
2012. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!