Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb böngésző?...

Melyik a legjobb böngésző? Explorer, Firefox, Opera, Chrome?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 13:11
1 2
 1/15 Argloss ***** válasza:
100%
Amelyik neked tetszik, kivéve, ha Explorer-ből nem a 9-es verzióra gondolsz, mert akkor azt nem sorolhatjuk a jó böngészők közé...
2012. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Általában a Chromra szavaznak és az firefoxra de ezt mindenki maga tudja hogy kinek melyik jön be jobban.
2012. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Idejét nem tudom mikor használtam utoljára Explorert. Mikor mindig lefagyott, akkor váltottam. Azóta Firefoxot használok, és semmi bajom vele.

Operát a telómon használok, az is jóféle böngésző.

Chrome-ot még nem próbáltam:)

Úgyhogy én nyomok egy szavazatot a Firefoxra.

2012. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Kinek a pap, kinek a papné... írhatnám... de minek? Nálam a Chrome a befutó. Próbáld ki neked melyik a legjobb és válassz ezek szerint:) Én amúgy 6 éve használom Chrome-t és még sosem hagyott cserben. Értem ezalatt, sosem fagyott be. Az Opera is fenn van a gépemen, de valahogy a Chromot részesítem előnyben.

Explorer? Az mi? Firefox? Többször volt a gépen, kipróbáltam, ki is töröltem. Hát valahogy így... Válaszd a neked legjobban megfelelőt..üdv. szép napot:)

2012. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Explorer nem böngésző, az egy vicc. Csak a hülyék használják.

Firefox, Chrome, Opera mindhárom jó, ízlés kérdése, ki mit használ. Én Firefoxot és Chrome-ot párhuzamosan. Chrome általában gyorsabb, Firefox-hoz több kiegészítő van, Operát annyira nem ismerem.

2012. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

Akkor azt hiszem, maradok a Firefoxnál, nekem a Chrome és az Opera nem jön be, Explorert meg ezer éve nem használtam...

2012. márc. 7. 13:40
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Alapértelmezett a Mozilla Firefox, felváltva a Google Chrome-mal. Okostelóban Google van.
2012. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Chrome
2012. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Ez kérdés? hát persze hogy az explorer. imádom a lassúságát és a szarságát.
2012. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
chrome a legjobb
2012. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!