Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 17 éves vagyok és a movie...

17 éves vagyok és a movie star studio felvett a képzésére. Mit gondoltok a képzésről, olyanok akik még jártok vagy már végeztetek?

Figyelt kérdés
Mire készít fel és mik a vizsga utáni kilátások.humbuk vagy megéri kifizetni a díjat? Nekem a honlapon fentlevő képek 90%a amatőrnek tűnik. De ez nem feltétlenül a stáb, inkább a modellek "éredeme" és lehet hogy már több évesek?
2009. jún. 13. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Én járok erre a képzésre. Most vagyok túl a felén. Hasznos addig, ameddig tudod használni azokat a dolgokat, amiket esetleg itt megtanulhatsz. A munkában már kevésbé vagyok biztos, de én nem ezért jelentkeztem a stúdióhoz. Találkoztam olyan emberekkel, akikkel valószínűleg soha. Megismertem új arcokat, és hetente van egy alkalom, amikor feltöltődhetek energiával. :]
2009. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is jelentkeztem ehez a stúdióhoz és szerződést is kötöttünk!

Szerintem csak nem kamu,ha híres színészeket is belevontak!

Én pl.:Somorjai Tibornál felvételiztem!

Valaki kapott mát munkát innen?

2010. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok ki kapott munkát a Movie Star Stúdiónál,ugyanis nekem is lenne lehetőségem rá,csak félek felesleges ,pénzkidobás. Én a Hujber Ferencnél felvételiztem.Már csak nem kamu,ha híres színészek is benne vannak...azért kíváncsi vagyok,van e olyan aki kapott tőlük munkát?!
2010. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

Pont ma voltam. El ne menj. Adnak egy adatlapot, kikel töltened, kapsz egy verset, amit felkell olvasnod a TV2 producere előtt, és egy kis szituációt ( én ezt kaptam: Szakíts telefonon másfél percben a barátoddal azért, mert a legjobb barátnőddel láttad a moziban )

Aztán elbeszélgettek velünk. ( Apum, Én, és az a csaj )

Aztán h a regisztrációs díj 380 ezer forint de mivel én jó vagyok, nekem csak 150. Ahhaa. Persze. A nagy Ló**szt.

Mindnekinek ezt mondják. Elveszik a pént és semmit nem adnak érte. SEMMIT. El ne menjetek. Ajánlom a playgrundot. az jó. :)

2010. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Szia! Szerintem egy nagy kamu az egész. Ugyanezt megcsinálták velünk, de nem ennél a cégnél, de lehet abból ez lett, mert a másik eltűnt. Ahonnan minket régebben hívtak az az European Media Agency cég volt, ami mára el is tűnt.. Ott ugyanaz volt, megkerestek, behívtak, lekamerázták a felvételit aztán megmutatták, felvettek azután fizess ki kb. 230ezer forintot. Előleg 15ezer forint. Amúgy hol van a cég székhelye? Meg minket átvertek, sajnos rosszul is jártunk vele, igaz, sztárok tanítottak, de elméletileg ők nem tudtak róla, hogy mi folyik ott. Aztán a tanfolyam végén behívtak minket studiolátógatásra, amit ingyen kellett végig ülnünk, kemény 8 órát (3adás), persze akik nem az EMA-tól voltak azok kaptak érte pénzt. Ez is nagy lehúzás. Gondolom...De azért remélem nem az, és nem akarok senkit elrettenteni ettől, de azért a mai világban, nagyon elővigyázatosnak kell lenni.. :((
2010. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 TimO.o válasza:
Én teljesen véletlen jelentkeztem erre az egészre,fel is vettek(én Adánál felvételiztem)aznap a válogatáson én voltam az utolsó,úgyhogy jól meg tudtam figyelni mindenki reakcióját,amik a leg különbözőbbek voltak(egszóval nem mindenkit vettek fel/ajánlották a szerződést,és elég sok embert hazaküldtek...Jó persze ez nem támasztja alá azt h nem kamu,de ez nézőpont kérdése,mert 150 ezer a szerződés,amiért megismerkedhetsz a média alapjaival,kipróbálhatod magad ezen a téren,készül rólad egy portfolio(ami magában hha ilyet szeretnél csinálni a minimum 90ezer)és tényleg a befutott magyar sztárok tanítanak...és ez szerintem nem átverés,ugyanis ez mind le van írva a szerződésben...emellett még csinálnak egy adatlapot a studio honlapján,amin meg tudnak téged keresni az ügynökségek és hha pont a te karakteredet keresik,akkor mázlid van,mert lesz munkád is(de ez természetesen nincs 100%ra biztosítva):)
2010. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Szia, én szerintem nagyon jó volt a képzés! Én most fogok vizsgázni és úgy gondolom, hogy nagyon sok hasznos dolgot tanultunk. Nekem a legjobban a szinkornképzés a légzés és beszédtechnika óra tetszett, mert én azzal akarok majd foglalkozni a jövőben.
2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én is elvégeztem, a képzés és a csoport nagyon jó volt! Viszont nem 180 ezerért (áfával). És a csoportunkbol eddig senki nem kapott munkát, fél éve vizsgáztunk, és biztosan tudjuk, hogy az elöttünk lévő csoportból se kapott senki munkát!! De persze ez nem azt jelenti, hogy akit nem érdekel ne jelentkezzen, csak utána nem sok lehetöség van arra, hogy esetleg a befektetett pénzt visszakeresse.
2012. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
A movie star egy óriási lehúzás. Mi is voltunk, az utcán szólítottak meg azt mondták ingyenes szereplőválogatás. Ezzel szemben amikor odamentünk ki kellett tölteni egy adatlapot és egy pofon egyszerű feladat volt, így utólag tudom, mindez azért, hogy bárki megfeleljen aki hajlandó perkálni. Azután a csaj előadott egy betanult marketing dumát, először csak felkészítésről beszélt nem mondta ki a tanfolyam szót, bár egyszer elszólta magát :)),elmondta , hogy nem akárkit vesznek ám fel,érezd magad kitüntetve ( ez látszik is a fotóikon hehe..) majd közölte, hogy aki a médiába VALÓ az rögtön dönt nem laca-facázik mert ott ül kinn a másik gyerek aki azonnal elfoglalja a helyét és aztán jajj neki vége az el sem kezdődött karrierjének, mert itt már nem lesz helye!!! Szóval gyakorlatilag olyan,mint amikor egy pl. egy tőkebefektetéses életbiztosítást adnak el neked ,de ebben az a pofátlanság és tisztességtelenség,hogy bemész beadják a dumát és gondolkodási időt nem kapsz ott rögtön alá kell írnod a 150.000 plusz ÁFA-s szerződést különben dühösen a pofádba vágják, hogy nem vagy a médiába való!!! Arról már nem is beszélek, hogy ezek után milyen munkalehetőségekre lehet számítani a tanfolyam elvégzése után ... ígérgetik, de szerintem semmire ugyanott leszel,mint előtte csak rövidebben kétszázezerrel. Ja és a sztár oktatók vajon tudják-e, hogyan fogják a madarakat ???...kicsit fej számoltam,állítólag 3 hónap és heti kétszer 45 perc az 18 óra, így 10 ezer feletti óradíjra jön ki és ki tudja hányan ülnek az "iskolapadban"...szóval így megy ez ha van kedvetek menjetek... én azt gondolom nézek a neten egy hasonló tanfolyamot, ahol tisztességesen előre tudatják velem, mire is számíthatok.
2012. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

tényleg kamu?

és a hírességekkel mi van?


engem tegnap válogattak be, ma fizettem be 5000 ft-ot, szombaton lesz a fotózás


most ezek után mit higgyek amiket leírtatok?


amugy engem leszólítottak az utcán és így kerültem be

2012. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!