Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 17 éves vagyok és a movie...

17 éves vagyok és a movie star studio felvett a képzésére. Mit gondoltok a képzésről, olyanok akik még jártok vagy már végeztetek?

Figyelt kérdés
Mire készít fel és mik a vizsga utáni kilátások.humbuk vagy megéri kifizetni a díjat? Nekem a honlapon fentlevő képek 90%a amatőrnek tűnik. De ez nem feltétlenül a stáb, inkább a modellek "éredeme" és lehet hogy már több évesek?
2009. jún. 13. 15:37
1 2 3
 11/25 Szandikácska válasza:

sziasztok.4 akarjátok hallani a sztorit?

jöttem haza suliból,jöttem fel a metrónál ráadásul KŐBÁNYA KISPESTEN.. és odajön hozzám egy csaj,hogy lenne-e pár percem rám mert elmondaná miről van szó.. mondom jó elmondta,hogy itt és itt ez és ez lenne...magyarul az ,hogy lemegyek a Castingra és 8-10perc alatt megmondták,hogy alkalmas vagyok a "sztárságra" jo másnap bementünk ESTE fél7re..!! és valamikor 8 kor hívtak be.. bent voltam kb 10 percig és ők megmondták,hogy mire vagyok alkalmas.. elvitték a papírt apu vissza jött.. hozta a csaj már rögtön a szerződést,hogy engem fel vettek... jó átolvastuk a szerződést erre másnap mamám felhívta ezt a stúdiót,hogy le szeretnénk mondani ezt az egészet mert nem tartunk rá igényt... ! mondták,hogy JÓ e-mailt kell irni és akkor majd megszakítják ezt.. erre felhívta mama az APEKOT és ottmondták,hogy kamu az egész és még a bankszámla szám is más amire utalni kell!!! ma felhívtak és még ők fenyegetőztek apumnak,hogy kiket küldenek rnk.. ez most komoly. ezze lcsak saját magukat minősítik le.. főleg,hogy a szerződésre a cím is más mint amit a csaj ad az utcai "látás szerinti castingról" mert egykiskamus idióták.. örüljenek,hogymég nem jelentette fel senki őket...;)és 2012.10.18.-án voltam a caastingon 3napon belül le lehet mondani a szerződést megisvt és még ők kérnek báánatpénzt.. bánatoskodjanak a wc papirjukkal.. azzal és ma nézték meg az e-mailt vagymi,hogy már multhéten el vt küldve.. nem szabad ilyenbe belemenni..!! jólhangzik mert jopofiznakott meg bele rágják az ember fülébe de sehoslemmi.. papirt se adnak,hogy én azt elvégeztem.. máshol adnakde ez olyan h ott vtál azt kitudja h mikor lépnek lee..szánalmas az egész.. sziasztok!!

2012. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

1.) Szandikácska tudom ki vagy, te jártál a Vetróval. A névből és a Kőbánya Kispest-ből kitaláltam. d: (:

2.) Emberek! A képzés nagyon jó, és nem kamu, mert én végigjártam, így jobban tudom mint ti együttvéve! Sokkal jobb mint a többi olcsó szélhámosnak a vállalkozása, és igenis tisztességes vállalat! Velünk is kifizetteték, részletfizetésbe, mert MEGÉRTETTÉK, hogy nincs kapásból 150ezrünk. Engem is leszólítottak, a Moszkván (oké, mostmár Széll Kálmán Tér), de megérte, higgyétek el! Mert nem csak az utána lévő munka miatt jó(amit bár még én sem kaptam, ezt NEM GARANTÁLTÁK), hanem azért, mert olyat tanítanak, amit jóllehet soha máskor, és sehol máshol nem. Mert lehet valaki roh@dtul színpadra termett, higgyétek el, a képzés ígyis-úgyis kell. Gyakorlatban, színpadias helyzetekben, improvizációra hagyva minket, megtanítják, hogy hogyan álljuk meg a helyünket a média világában. A társaság nagyon jó, olyan szinten, hogy akármire megesküszöm, akárhányszor visszagondolok rá, vagy visszanézek felvételeket stb. szomorúsággal vegyes boldogság tölt el, egyfelől mert hiányzik, és újra ott szeretnék lenni, másfelől pedig azért vagyok boldog, mert szerensés vagyok, hogy egy ilyen rendkívül elképesztő és gyönyörű korszaka lehetett az életemnek. Nem mellesleg pedig, az sem igaz, hogy semmit nem kapunk úgymond "bizonyítékul" a végén. Oklevelet kapunk, egy CD-t, amin a fotózáson készült PORTFÓLIÓ képeink vannak, valamint egy DVD-t, amin 2 videó van: egy egyéni, rólad; meg egy csoportos, arról a csoportról, ahová keültél. Érdemes elmenni, sőt, ha jót akarsz magadnak, már-már kötelező! 150 rongyért simán megéri. ;)

2012. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
A szerződésben sajnos levannak védve.
2012. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Edííííí válasza:
Semmikép se menjetek a MSS-hoz, az egész egy óriási csalás! Több mint 250000Ftot fizettünk ki a képzésre ami heti 1 alkalomból állt nem egész 3 hónapig és nem ért semmit. Már majdnem egy éve végeztem és nem kaptam semmi munkát..de nem csak én nem hanem 3 csoport se, több mint 90emberről beszélek,akik mind kifezették ezt a pénzt és nem kaptak érte semmit. Nagyon-nagy ÁTVERÉS!! NE DŐLJETEK BE, MERT SOK PÉNZETEK BÁNJA!! A legrosszabb, hogy még van 1 év hátra a szerződésből és addig semmilyen más (ezzel kapcsolatos) munkát nem lehet végezni. Jól behúztak a csőbe, mert ígérgettek mindenféle jót. Ja és amúgy igazad van a fotós nem profi...minden évben más a fotós...és ilyen egyetemi hallgatók szoktak lenni, akik frissen kezdik...nálam úgy izgult h lelökte az egyik ilyen hungarocell kelléket :D
2013. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Nézőpont kérdése az egész..
2013. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

Én pont most jöttem haza a válogatóról. Az egész egy kész átverés. 180.000 ft???? Fogadok utána nem is az a tanár.fogja tanítani és végképp nem 15 fős osztályba. Ha meg mégis... akkor is. Mi az már, hogy nem ad semmi iratot, hogy te ilyen sulit végeztél??? Meg hogy nem is biztos, hogy szerepelni fogsz filmekben.

Nekem amikor anya azt mondta, hogy nem,annyira dühös voltam meg mérges meg minden. De jöttünk haza és már útközbe bocsánatot kértem anyától.

Nem lesz annyi a kereseted, mint amennyit befizetsz....

2013. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Szerintem, ha valakinek ez fontos, és megteheti, akkor nem érdemes kihagyni. Ez is egy képzés, amiből soka tanulhatsz és ha nem is kapsz tőlük ilyen jellegű munkát, nagyon sokat segíthet a jövőben, amit ott tanulsz. Ráadásul, már meg ne haragudjatok, de hogyan szeretnétek munkát szerezni, ha otthon ültök a feneketeken és várjátok a sült galambot? Aki elvégezte ez a dolgot, fogja magát és hasznosítsa, amit ott tanult. Nem hőbörögni kell, hanem cselekedni.
2013. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Nos én, 2011-ben kezdtem el az MSS-t....nincsenek túl jó tapasztalataim. Persze arra jó hogy egy két dolgot megtanulj de azt más sokkal olcsóbb stúdiónál. Nekem a szerződésem lejárása előtt pár nappal hívtak fel hogy van akár hol egy casting menjek el ha szeretnék. De 2év alatt amúgy nem kaptam munkát. Sztem nagy átverés az egész. Ha tehetitek oda ne menjetek mert nagy szar....
2013. aug. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Sziasztok hát én 3 éve jelentkeztem és sehova nem hívtak.

Találkoztam egyik csajjal aki ott dolgozott aztán mondta pont ezért lépett ki mert hogy szerinte se hívnak senkit vissza és hogy ö nem akar ilyen munka helyet ahol átverik az embereket, de amúgy szokott hirdetni a movie star studio ha lehet ép valamibe jelentkezni de ahoz szerintem sok köze nincsen. Megbántam hogy befizettem 200 ezer ft.

Az egész oktatás hülyeség 2 szer volt 3 szór volt olyan amire azt mondom érdemes, hogy színészkedni lehet, meg szinkronizálni híres emberekkel találkozhatsz, de volt olyan ami kész vicc 26 éves emberrel székfoglalóst játszani meg fogócskázni négy kéz láb ennek nem tudom mi az értelme szerintem átverés

2013. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
ilyet én is kitudok találni, hisz jó magam is szoktam képeket csinálni másról ezerszer jobbakat és nem kell befizetni a semmire 200 ezret csak 3000 ft azt kész és legalább olyanok amit szeretnétek.
2013. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!