Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 17 éves vagyok és a movie...

17 éves vagyok és a movie star studio felvett a képzésére. Mit gondoltok a képzésről, olyanok akik még jártok vagy már végeztetek?

Figyelt kérdés
Mire készít fel és mik a vizsga utáni kilátások.humbuk vagy megéri kifizetni a díjat? Nekem a honlapon fentlevő képek 90%a amatőrnek tűnik. De ez nem feltétlenül a stáb, inkább a modellek "éredeme" és lehet hogy már több évesek?
2009. jún. 13. 15:37
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
ha nem gondoljátok komolyan hogy ezt szeretnétek alá ne írjátok! szívás az egész.. felmondjuk és 12500 helyett még bánatpénzt is fizess hogy egyáltalán kiszálhass ezt mind 3 napon belül.. és ha utána mondod fel akkor fizesd ki azt a 150 000-et ... minden ilyen lehúzás
2013. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Dodocska válasza:
Menjetek el. Én még nem is vizsgáztam de KÉTSZER kaptam lehetőséget, az más hogy pont külföldön voltam és nem tudtam elmenni, de sztem nem adná egy átverés stúdióhoz a nevét TÖBB közismert sztár mert ha kiderül abból óriási botrány lenne és akár a karrierjüknek is annyi lenne.
2014. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Katona Jennifer válasza:

Helló!

Az én tapasztalatom az, hogy az oktatások nagyon jók, jó fejek a tanárok. Az én kedvencem Ada és Dobos Judit színművésznő volt, akivel még óra után is beszélgettünk és tanácsokat adott a beszédhibámra vonatkozóan. Nagyon kedvelem az olyan hírességeket, akik közvetlenek és személy szerint érdekli őket, hogy mi a problémád…

Nem kell kamunak nevezni úgy valamit, hogy meg se próbáljátok! Én borzasztóan elégedett vagyok és örülök, hogy a nehéz anyagi körülményeim miatt még egy kis kedvezményben is részesülhettem emiatt! A munkák eddig még nem hozták vissza a tanfolyam árát, de de így is örülök, mert sok mindent tanultam és ráadásul még van 1 évem a regisztrációs időszakból!

2014. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
amúgy avideót meg a képeket akkor is megkaphatjuk ha nem vizsgáztunk le?
2015. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én 1,5 év múlva is kaptam állást anélkül hogy levizsgáztam volna,de órákra jártam..szóval semmi sem biztos de meg lehet próbálni :)
2015. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!