Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották az ip cÍmem a...

Letiltották az ip cÍmem a tini randi.huról. Ez most komolyan feljelentés lehet, hogy 3 profilom volt a tini randi.hun? Lehet az volt a gond, hogy arcfotó helyett tájképet tettem ki, mert inkognyitóban szerettem volna maradni?

Figyelt kérdés
A tini randi.hu-n regisztráltam eddig 3 profillal, mert nem tetszettek a felhasználóneveim és megváltoztattam őket. Most a 4. profilomat csináltam volna, amikor a főoldalra érve az az üzenet fogad, hogy gyanús tevékenységek miatt kitiltották az ip cÍmemet az oldalról s azt Írják szabálysértés esetén rendörségi feljelentés is lehet. Ez most komoly?
2012. ápr. 4. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne felj, nem lessz semmi baj. Gondolom, az automatikus robot regisztraciok miatt van ez.
2012. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha benne volt az oldal szabályzatában, hogy nem lehet ilyet (amit amúgy valóban nem szoktak tolerálni), akár lehet.


Ilyen oldalakon pláne nem szeretik a több profilt, a fene tudja ki csinálja őket, lehetsz akár valami 70 éves pedofil is....

2012. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha Írtam az adminnak, hogy több profilom volt emiatt a nemtetsző felhasználó nevek miatt, akkor ezt elnézik?
2012. ápr. 4. 22:48
 4/11 A kérdező kommentje:
azt persze kihagytam, hogy kb havonta csináltam új profilt :/ Lehet nem kellett volna?
2012. ápr. 4. 22:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna, olyan 90% hogy emiatt.
2012. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
pedig semmi sértő üzenetet nem küldtem és senki sem jelentett, mert az utso profilom 3 napja töröltem, és tegnap még be tudtam menni az oldalra, s természetesen akkor sehol nem volt már a profilom sem :/
2012. ápr. 4. 23:17
 7/11 anonim ***** válasza:

hidd el, üzenetek mentve vannak ilyen oldalakon még ha mindkét félnél törölve is vannak, csak erről nagy kuss van, okos emberek,tudják gondolják, hogy biztos nem törlődik ki véglegesen, főleg ilyen oldalakon.

a több profil meg hülyeség volt.

!SZABÁLYZAT!:->> sok a hülye aki csak bepipálja, mert én minek olvassam el, ugysem szegem meg stb, alapon. van aki elolvassa, de sokan nem akarnak vele foglalkozni így tovább lépnek rajta. mint tudjuk egy oldalon se kivételeznek mert nem ismerted a szabályzatot, rendőrségi feljelentés akkor lehet, ha olyan anyagot találtak a profilokon ami jogsértő.

több profillal hülyeség beregisztrálni mert sehol se szeretik és sok helyen benne is van a szabályzatban.

az hogy az ip cimed fix ez a legnagyobb hülyeség egy ilyen oldalon regisztrálni többször. főleg ha más adatok voltak benne, akkor meg már megtévesztő információk.

őszintén válaszolj, ugyan azokat adtad meg, adatoknak vagy más kor stb? ilyen oldalakon elég szépen van ip cim naplozás felhasználókhoz kötve és gondolom le is tudják kérdezni hogy melyik ip cimen milyen felhasználók vannak, 100%-ra,

2012. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
még a születési dátumom is ugyanaz volt, napra pontosan!! A nevemnél meg vagy Kristóf, vagy Chris, vagy K... Viszont egy lány, az uncsitesom is nálunk regelt és egy napon születtünk, ugyanabban az évben... lehett ez okozott galibát? De nem vágom, mert ha pl internetkávézóban regelnek sokan, akkor mi van? Ugyan így letiltják az elérhetôséget a netkávézóban is?
2012. ápr. 5. 11:06
 9/11 A kérdező kommentje:
a több profillal való regelés nem törvénysértõ... de akk mi számít törvénysértésnek?
2012. ápr. 5. 11:09
 10/11 anonim ***** válasza:
internetkávézóban szerintem nem néznek ilyen oldalakat épeszű emberek :D
2012. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!