Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HnR-ből a "stoppted" feliratú...

HnR-ből a "stoppted" feliratú torrentet hogy tudom eltűntetni? Ncore probléma

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tartalmat Ncore-ról, de a vinyó elszállt és az anyag pedig el is tünt a gépemről. Így a seed megállt 47 óra 50 perc mellett és nem számol vissza.

Ez most Hit'n'run-nak számít?

Hogy tudom eltűntetni az "aktivitás" menü alól, hogy ne jelenjen meg ott?



2012. ápr. 8. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha zölddel van írva, akkor nem gáz.

Ha megvolt a megfelelő visszatöltés, akkor nem számít annak.

2012. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a problémám, hogy 10 percet seedeltem. Az idő alatt meg még nulla volt az arányom. Szerintem ez sajnos annak számít. :S Viszont a rendszer nem jelzi hit n runnak.

Ez most akkor végleg ott marad?

2012. ápr. 8. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor lesz HnR, ha a 48 órát 2 héten belül nem teljesíted. Ha 2 hét alatt eléred az összesen 48 órányi seedben töltött időt, akkor teljesítetted a szabályt, ha nem, akkor számolja el a rendszer +1 HnR-t. Rangtól függően egy hónapban 20/25/30 ilyen esetet csinálhatsz meg büntetlenül.


De ha túlléped a limitet, akkor sem kapsz semmit, mert jelenleg nem él a büntetési rendszer.


Így két dolgot tehetsz: újra letöltöd vagy beállsz seedelni, hogy meglegyen a 48 óra, vagy pedig hagyod hogy HNR-jelzést adjon a rendszer arra a torrentre, hiszen nincs büntetés sem, és a HNR-limiten belül maradtál még így is.

2012. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!