Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Babylon telepedett a böngészőm...

Babylon telepedett a böngészőmre. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Először is mozilla firefoxot hazsnálok és ma amikor elindítottam babylon search, és babylon eszköztár települt és a googlet nem találom (az volt ott előtte)

Eddig letöröltem a programok közül a babylon toolbart de ha uj lapot nyitok még mindig a babylon search jelenik meg annak ellenére, hogy üres lapot állítottam be.

Kérdéseim:

Hogy lehet ezt a cuccot teljesen eltávolítani?

Hogy tudom visszaállítani a google eszköztárat?


2012. ápr. 15. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam de magától visszaállt. Időközben megtaláltam a problémát. Eszközök-Kiegészítők-Kiterjesztések. Na ha onnan kitörlöm és megváltoztatom a kezdőlapot el fog tűnni de azért köszi hogy írtál :))
2012. ápr. 15. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs egy rendes uninstall programod (pl. Your Uninstaller!), akkor próbáld meg a Windows saját program eltávolítójával (nem tudom, hogy lehet-e, én még soha nem próbáltam ezzel, csak a Your Uninstaller!-rel).

Ha ezzel megvagy, akkor:

[link]

2012. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pendr válasza:

Az egész világ panaszkodik erre a rohadt babylon search-re, ami nem engedi magát kitörölni, holott az összes törölhető helyen már nem létezik, a keresésre sincs semmilyen válasz.

Nos, megtaláltam a megoldást, mármint arra, hogy a böngészőben új oldal behívásakor a babylon jelenik meg, hogy szakadna izraeli alkotójára az ég!

Tehát a BABYLON KÖT)R)LHETŐ. (Nem volt könnyű megtalálni a megoldást, utólag viszont egyszerű.)


Ha tehát valakit még érdekel, akkor felteszem a procedúrát. :)

2012. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

engem is megtalált a babylon

utolsó: ha még tudod akkor légyszi rakd fel a procedúrát

2012. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

engem érdekelne,ugyanis az én gépemre is betelepedett,méghozzá a firefox böngészőmbe.ha új lapot nyitok meg ez a hülye babylon search jön be.

ha még tudsz kérlek segíts.

2012. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!