Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternet helyett mi...

Mobilinternet helyett mi lenne lehetséges megoldás? Mikrohullámú internetnek hol tudok utána nézni Csongrád megyében?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő: környékünkön nincs vezetékes internet(csak kilométerekre) jelenleg mobil internetet használok,de nem vagyok vele megelégedve(sokszor újra kell tölteni az adott oldalt,mire nagy nehezen megnyitja)

Csak annyira kellene,hogy gyors legyen,hogy esetleg kis videókat is tudjak nézni rajta meg elfogadhatóan meg tudjam nyitni a képeket a hirdető oldalakon,illetve email küldésre használnám.


Csongrád megyében lakom,nem tudom,hova fordulhatnék?


2012. ápr. 20. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
UPC vagy Digi TV ezeket megpróbálhatod oda csak kapsz egy tányért beállítják és kész van normális neted. Tudom milyen gagyi a mobilnet albérletben én is azt használom, az arra jó hogy tudj emailezni chatelni meg megnézni 1-2 hírportált.
2012. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ,Diginél nincs ilyen lehetőség(ott van a tv előfizetésem) náluk vettem a mobilnetet is,de tényleg nem az igazi.Megpróbálom a UPC-t is,de hasonló elven működik a szolgáltatásuk,szóval nem hinném,hogy ott lenne.

Persze a Digi-nél is van kábelos net,de erre nincs semmi szoláltatónak érdekeltsége.

2012. ápr. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!