Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Firefox állandóan összeomlik...

A Firefox állandóan összeomlik. Megoldás?

Figyelt kérdés

A Firefoxom egyszerűen fogja magát és pár percenként kikapcsol. Ezután bejön az összeomlást jelző panel és az új munkamenet vagy visszaállítás opciók. 11-es verzióm van, a hivatalos oldalról töltöttem le. Op. rendszerem: Win XP. Win 7-en tökéletesen működik, csak az asztali gépnél van baja. Microsoft .Net rendszerhez volt valami kiegészítő cucc a Firefoxban, azt töröltem, mert úgy olvastam, hogy vírusokat enged be, ártalmas. Browser Companion helperes is volt, azt is töröltem, nem jöttem rá, mi az. Mielőtt töröltem ezeket a kiegészítőket, azelőtt is összeomlott folyamatosan, egyik pillanatról a másikra bekattant. Firefox újratelepítés is megvolt, gép vírusmentes, nem azzal lesz a baj.

Van valakinek valami ötlete? (Böngészőváltást hagyjuk)


Előre is köszönöm!



2012. ápr. 22. 13:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
A plugin container omlik össze valószínűleg, nem maga a böngésző (azon nem sok minden tud összeomlani). Szóval én egy videokártya driver és flash plugin uninstallálást, majd újrainstallálást javaslok.
2012. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Flasht is újratettem, videókártyának nincs baja, nem rég tettem fel a driverét, mert hülye fejjel letöröltem. Talán teszek fel egy régebbi (10-es) Mozillát, hátha megoldódik.

Továbbra is várom a válaszokat!

2012. ápr. 22. 14:05
 3/45 anonim ***** válasza:
Van egy a betűs progi ami más programok telepítésekor a háttérben telepítődik, talán ask.com toolbar vagy mi. Ez mindig lefagyasztja a böngészőt, lehet h ilyen összeomlásokat is okoz.
2012. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Kiegészítők és Bővitmények között van Java Quick Starter? Azt le kell tiltani. Nálam az okozta.
2012. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

A Vezérlőpultban nézd meg a Java mappát (gőzölgő kávéscsésze). Aztán cseréld le a legújabbra.

[link]


Ha ez sem oldja meg a gondot, akkor ezt is cseréld le:

[link]

2012. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Ask.com nincs, azt mindig kilövöm telepítésnél. Amikor ellenőrzöm a kiegészítők frissességét, akkor mindnél azt jelzi, hogy a legújabb van, de akkor csinálok egy Shockwave, Java cserét meg tiltom a Java Scriptet, aztán meglátom.
2012. ápr. 22. 18:47
 7/45 A kérdező kommentje:
Javascript nincs, Javából és Shockwave-ből is a legújabb van. Nem tudom, mi baja lehet :(
2012. ápr. 22. 21:54
 8/45 anonim ***** válasza:

Töltsél le a Firefox-hot Adblock Plus reklámblokkolót hufilter külső szűrővel. NoScriptet (jó erősre beállítva) és úgy használd. Ezek a nyavalyás hirdetések okozzák sokszor az összeomlásokat.

[link]

tps://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/adblock-plus/?src=hp-dl-mostpopular

2012. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Ezek a jó linkek:


[link]


[link]

2012. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
AdBlock-om is van azzal a szűrővel beállítva. Szóval eddig minden úgy van beállítva, ahogy mondtátok, szoktam figyelni ezekre a dolgokra, ezért nem értem, miért omlik össze. Ma reggel is párszor. Utána napközben úgy néz ki, hogy jó. Indulásnál/betöltésnél van valami problémája.
2012. ápr. 23. 09:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!