Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Komplett weblap mentése képekkel?

Komplett weblap mentése képekkel?

Figyelt kérdés

Van itt egy lap, Adobe Readert használ, ha ezt a böngészőm segítségével lementem, egy nagy nullát fogok kapni. Ez egy könyv nézegetős lap, és megtaláltam rajta "álmaim könyvét"

A teljes könyvet jelenleg csak oldaltörésekkel tudom megtekinteni, de ha regisztrálnék a 15 napos free trial-ra, akkor az egészet látnám.


Tehát a kérdésem: hogyan mentsem le az egészet ? A válasz ne a Windows képmetsző legyen, 231 oldalnyi Adobe Reader anyagról van szó. Addíg nem aktiválom a 15 napot, amíg meg nem lesz a tuti mentési módszer, mert ez az egyetlen esélyem erre a könyvre !


LINK: [link]


Aki tud módszereket/programokat, az írja le, és kipróbálom ezen. ha ezt lementi, akkor a teljes könyvet is le fogja menteni.



2012. ápr. 27. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ashampoo snap 5,görgető mód,és képekkel együtt lementi.
2012. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez nem görgethető weblap, hanem weblapon belüli bővítményben tudom nézegetni a képeket. Megnézted és kipróbáltad ? Mert nekem nem ment... Nem érzékeli az Adobe Reader görgethetőségét.
2012. ápr. 28. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Furcsa nekem észlelte...
2012. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leírnád hogy pontosan hogyan kell ? Kattintásról kattintásra. Nekem nem sikerül, folyton csak 1-2 oldallal görget, és ennyit ment el.
2012. máj. 2. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!