Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egyáltalán "közösségi...

Van egyáltalán "közösségi oldal honlap motor"?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Tehát olyan honlamotorra gondolok, mint a PHP-Fusion, SMF (fórumoknál), E-107, WordPress (blogoknál).


Feltöltés tárhelyre, MySQL adatbázis létrehozása után telepítés és megy a szerkesztése admin panelból. Vagy álljak neki megírni egy saját közösségi site-ot?


(Még mielőtt valaki lehurrogná a fejem, hogy minek akarok én ilyet csinálni, hisz ott a Facebook. A válaszom: PC játékosok számára lesz létrehozva, híroldal- kozösségi funkcióval).



A válaszokat előre is köszönöm!



Tisztelettel:


A. Máté



2012. máj. 8. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Csá Máté, mocsok világban élünk, mindenki lop mindenkitől, egy jó munkát lemásolnak 5000-szer.


Válasz:

[link]


És hasonló oldalak. Így hívják a feltört szerverekről lemásolt weboldalakat..

2012. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van.

[link]

2012. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát én olyan közösségi oldal honlap motort keresek, mint pl. a facebook, vagy mint a myvip. Tehát a belső rendszerére vagyok kíváncsi, működésére.
2012. máj. 9. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
A Google a barátod. Keress rá erre: social networking cms
2012. máj. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már onnan legalább 1-et lehúztál és értesz a PHP-hez akkor már rég tudod :)
2012. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megcsinálom neked, írj privátüzenetet.
2012. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Macsikaa válasza:
Üdv. mindenkinek :) figyu tudsz segíteni nekem a közösségi oldalba? én is olyan belső motort keresek mind a facebook :)
2013. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Facebook mellett ne szórd el a pénzed közösségi oldal elkészítésére. Nem azért mondom, mert mindent ingyen világszemléletem van, hanem azért, mert labdába sem rúghatsz, hacsak nincsenek milliárdjaid. A helyi országos közösségi oldalak mind padlóra kerültek, amikor a Facebook népszerűvé vált. Lásd: IWIW. A MyVIP, ha emlékszik egyáltalán rá valaki már komikus, ugyanis facebook fiókoddal regisztrálhatsz. Hidd el, nincs értelme. Az emberek szellemi színvonala sajnos a béka segge alá csúszott, mert a facebook elérte, hogy az embereket nem érdekli semmi, ugyanis annyi szemét zúdul a nyakukba, hogy a hasznos dolgokat képtelenség eljuttatni az agyukig. A facebook-on is csak az érdekli Őket, amire 5 másodpercnél többet nem kell áldozni. Nem a kedved akarom elvenni, de elvetélt ötlet, ha közösségi oldalt akarsz készíteni. Nulla az esélyed.
2013. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!