Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az nCore oldalon szabad egy...

Az nCore oldalon szabad egy felhasználó nevet két embernek használnia? (főleg külön országban)

Figyelt kérdés

Nővéremmel ketten szeretnénk használni az én felhasználófiókom. Ha megadom a jelszavam és ő Angliában tölt fel és le én pedig Magyarországon tenném ezt.

Ilyet szabad csinálni vagy kidobnak érte?

Köszi a válaszokat!


2012. máj. 11. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok azzal, hogy milyen elveket tartanak az emberek szem előtt, és hogy mennyi átverés, lehúzás és hamis oldal kering a neten, ami bejutást ígér, de csak a pénzed veszik el.


Pont ezért linkeltem be a kérdéseket, mert volt ilyen dolog. Új tulaj van az oldalon új elvekkel, és ő hivatalosan SMS-fizetés utján is elérhetővé tette a bejutást. ~10,000 tag került így be április végén, és ők teljes jogú tagjai az oldalnak (amíg csak be nem zár, vagy ki nem dobatják magukat).

2012. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hol kell beállítani hogy routert használok?
2012. máj. 11. 23:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Profil beállítása (fogaskerék ikon a neveddel egy vonalban lévő gombsoron)/extra részen tudsz az üzemeltetőknek megjegyzést hagyni, ahol leírhatod hogy többen használjátok a fiókot.
2012. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!