Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adatbarangolás, mobilinternet....

Adatbarangolás, mobilinternet. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sony xperia x8at használok, fél éve van 30 mb adatforgalmu mobilnetem a tmobilnal, amit ha elhasználok a honap első napjátol kezdve, akkor nincs tulszámlázás, csak lelassitják a netet.


Eddig minden honapban kaptam az értesítő smst hogy átléptem a 30 mbt es 32kb/s-re lassitottak le. Ebben a hónapban azonban még nem kaptam és a "traffic counter" nevű adatforgalomszámlálóm már 45 mb-t ir.


Hogyan lehetséhes ez? kb 1 hete. elég durván merült a telefonom, ezért kikapcsoltam a fiokjaim szinkronizálásait, plusz ha jól emlékszem off-ra tettem az adatbarangolást is. ezek szerint nagyon elcsesztem valamit??? kiakadok ha emiatt fognak nekem internetezés miatt számlázni. valaki magyarázza el legyen szíves, hogy hogy is működik ez az egész. köszi.



2012. máj. 18. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A T-nél érdekes a rendszer...


Nekem 150 MB mobilnetem van, 15.-én jött az értesítő, hogy a 80%-ánál vagyok.


A vicc az benne, hogy a forgalom mérők 30 MB körüli értéket mutattak...

2012. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm értem... az a baj, hogy izgulok, mert most mivan, hogyha túlszámláznak?? Akkor majd fizethetek egy vagyont..
2012. máj. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!