Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért rossz a Telenor lefedett...

Miért rossz a Telenor lefedettsége?

Figyelt kérdés

Ez a 6. hely Budapesten, ahol lakom, és sehol nem volt jó a 3G, egyszerűen olyan rossz a net, hogy be sem tölti a weboldalt, csak kb 10. próbálkozásra! Egyszerűen olyan pocsék a lefedettség, hogy az már tényleg a mesébe illő. Próbáltam már másik számítógépen a modemet, ott is ugyan ilyen volt, vettem másik modemet, az is ilyen lassú volt, a másik modemet is kipróbáltam másik gépen, ott is lassú volt. Megmondaná nekem valaki, hogy miért ilyen trehány a Telenor lefedettsége még Budapesten is???

Többször is írtam már email-t a Telenornak, többször fel is hívtam őket, de nem hajlandóak tenni semmit, mivel nekem eltűnt a szerződésem, rajta a telószámmal, meg a valamilyen bizonyos jelszóval. Nem értem, hogy mi a fenéért nem tudnak kiküldeni ide egy embert, és hozzon ő magával egy laptopot vagy nem tudom mit, meg egy modemet, azt nézze meg ő, hogy tényleg hihetetlenül rossz a lefedettség!



2012. jún. 4. 19:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!