Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon szeretném megosztan...

Facebookon szeretném megosztani ismerősök beírását, de az nem jelenik meg a megosztók között. Mit és hol állítsam be, hogy látható legyen, hogy én is osztottam? SOS!

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Rákattintassz a képre - bejegyzésre, kinagyítva jelenik meg. alul megjelenik a lehetőségek és megosztás opció. A megosztásra kattintasz, megnyílik egy ablak aminek a jobb felső sarkában beállíthatod, kikkel osztod meg, majd megosztásra klikkelsz.
2012. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ez eddig oké...


Na, akkor pontosabban. Vannak megosztós nyereményjátékok. Kiderült, hogy én bár osztottam, és én látom magam, mint megosztó, de az adott oldal adminja nem látja.

2012. jún. 8. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megjegyzést kell hozzá írnod, akkor listáz ki.
2012. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az adatvédelmi beállításokban korlátozva van, hogy ki láthatja amit megosztasz.


Rákattintasz a megosztásra, előjön az ablak és a jobb felső sarkában van egy fogaskerék. Arra kattints rá és válaszd a publikus lehetőséget. Ha így osztod meg, még az is látni fogja, akinek nincs fb regisztrációja.


Csak aztán következő alkalommal amikor állapotfrissítést írnál ki ellenőrizd, hogy kivel osztod meg (szintén fogaskerék ikon)

2012. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez lesz az!!! :)))
2012. jún. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!