Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltöltőkártyás internet?...

Feltöltőkártyás internet? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Kis netbookomhoz szeretnék internetet ,lenne pár alkalom amikor vinném magammal.(itthon vezetékes diginetet használunk)Nem akarok megint egy újabb előfizetést,de hallottam,hogy lézezik feltöltőkártyás internet is.Ilyenkor megveszed a sticket+bele a kártyát?Hol érdemes,melyik szolgáltatónál?Van olyan mobilinternet,amit külföldön is használhatsz?(közeljövőben utazok a páromhoz külföldre,útközben netezgetnék.Ez csak addig működne amig át nem lépem az országhatárt?Nagyon nem vagyok otthon ebben a témában :D Van egy kártyád ami biztosit x adatforgalmat,aztán ha azt elhasználtad rátöltesz,mint egy sim kártyára?Ezt 1 hónapon belül el kell használnod,vagy rajtad áll,hogy meddig elég?Köszi a válaszokat és bocsi a sok buta kérdésért :D

2012. jún. 9. 09:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

En most gondolkozom,h kiirjak kerdest errol,de inkabb nem.Feltoltokartyas Telecomnal vagyok,ritkan lenne szukseg mobilnetre,mert ha nincs ingyenes wifi elerhetoseg,akkor nem netezek,ennyi.

De neha jol jonne.

2017. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!