Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek van értelme?

Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

Nekem tetszenek az ehhez hasonló videók ezért készítek én is ilyeneket! De nem tudom hogy ez másoknak is tetszik-e vagy csak nekem! Van-e így értelme? Folytatnám ha mások szerint is jók ha meg nem hát akkor nem...

Itt vannak :

http://www.youtube.com/playlist?list=PL0DE3FC5CF5DAD875&feat..

Köszönöm a válaszokat és az építő kritikát,véleményeket! :)



2012. jún. 17. 16:32
 1/9 A kérdező kommentje:
(A macsekos a kedvencem :D )
2012. jún. 17. 16:33
 2/9 anonim válasza:
53%
vicces:DDD csináld:D
2012. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik.

Szoktam nézni olyat, ami ennek az ellentéte.

Mondjuk egy virág növekedése, vagy egy táj változásai gyorsítva, ez egy ötlet amit megpróbálhatnál ha gondolod.

( feliratkoztam )

2012. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen eszközzel csinálod?
2012. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 Köszi! :)


Eszközök a következők:

De le is van írva benne bár angolul igy talán kicsit univerzális többen megnézik esetleg! :)


Ezekkel készül:

Kamera: Toshiba Camileo SX900

itt a záridőt érdemes minél magasabbra állitani hogy minél élesebb legyen minden egyes képkocka! (1/1000) így általában ez! bár ez csak akkor jó ha süt a nap egyébként olyan sötét lenne a felvétel mint a fene :D így csak nappali felvételeket lehet lőni ilyen módban :)

A felbontás az 1920x1080 és 60fps ! ez is fontos nagyon hogy minimum 50 fps-el kell felvenni különben mosódott lesz a végeredmény! Ezután felvétel kész, irány a géphez!

Ott van egy Sony Vegas Pro 10.0 nevű videoszerkezsztő programom és mellé egy Twixtor nevű kis szoftver (A TWIXTOR A lényeg) és abban szépen belehet állitani hogy hány %-ra lassitsa le a videot vagy hány fps-re stb! Miután kész a mentése 640x360-ba mentem ki! (igyis kb 10-15perc) pedig nincs gyenge gépem! régen 1óra is volt az öreg gépen xD utána beteszem a kimentett nyers fájlt a Format Factoryba és lekonvertálom! Ezután kész és mehet Youtube-ra! Kb ennyi lenne..:)

Edit with Sony Vegas Pro 10.0 & Twixtor 5.0 Plug-In & Format Factory 2.95

2012. jún. 19. 10:26
 6/9 A kérdező kommentje:

hopsz elirtam #3 köszi! :)


megpróbálhatom azt is :) timelapse a neve annak asszem...

2012. jún. 19. 10:27
 7/9 A kérdező kommentje:
bővült a lista ma egy-két újjal!
2012. jún. 19. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Jók, de ha a kamera tudja a Full HD felbontást felrakhatnád 1080p be :D
2012. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz a tippet! XD full hd-ben veszem fel de mivel a gépem nem egy gyenge cucc igyis félóra kb egyegy kisebb elkészitése! marha gépigényes! egyszer készitettem egy vonatosat HD-ben vagy 2-szer azis rajta van a listán de az kb 2óra volt mire elkészült! XD szóval maradok a 640x360-nál! sztem ez is bőven elég! :D
2012. jún. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!