Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek megéri befektetni,...

Kisvuk29 kérdése:

Szerintetek megéri befektetni, belevágni?

Figyelt kérdés
Van egy netbookom és egy okostelefonom mindkettő Wifi-vel felvértezve és pár jobb barátomnak is.Van most rászánni való pénzem a ballagás után és szeretnék venni egy router-t.Megéri-e?És úgy tudom lehet rétságon a Megyeri-ben venni olyan 10-11 000-ért.Ez igaz?

2012. jún. 22. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Belevágni???

Nem az ázsiába utazol szextúristának, ez nem valami nagy dolog, veszel 6000 forintért egy wifis routert ha mindkét eszközön akarsz netezni és ennyi :)

2012. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem azért nagy,mert nem rég vagyok jártas a számítástechnikában és azért is nagy,mert 14 éves ként nekem fontosabb ez,mint másoknak a cigi,mert én erre szeretek költeni más meg arra pedig velem egy idős.
2012. jún. 22. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van és bocs a kissé cinikus hangvételért, de azt mi nem tudjuk eldönteni, hogy neked megéri e. Nem egy nagy összeg érte, cserébe akár több eszközön is lehet egy időben netezni, ha ez neked megéri akkor vágj bele.
2012. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megéri. De Wifi-set vegyél, azon a telód is fog netezni.

itt egy jóra értékelt, de nem túl drága router: [link]

2012. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!