Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményed a mindenki.hu-...

Mi a véleményed a mindenki.hu-ról?

Figyelt kérdés
Ismered ezt az oldalt?Tudomásom szerint nincs moderáció,a tiltólista sem működik,Van egy illető,akiről nem tudni valójában kicsoda,és visszaél mások személyes adataival,képeivel,úgy regizget be oda.Szóval fent vagy még?Vagy már eljöttél,mert te sem bírod a szemétséget ami ott folyik?Szerény véleményem szerint ha ennyire nem törődnek egy oldallal,miért nem szűntetik már meg?A fejlesztők is benne lehetnek a szemétkedésben?

2012. júl. 2. 17:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha szeretesz kötekedni,íráskaratézgatni akkor viszont érdemes oda járnod szerintem.Van ott egy szélhámos,aki megérdemli,hogy leoltsák,ugyanis úgysem tiltják ki soha,így azt tehet amit akar.
2012. júl. 2. 17:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Még sohasem hallottam róla, nem értem miért jó annak a baromnak, ha nem is jár oda senki, csak ő.
2012. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Az 1 teljesen hulladék oldal! Saját nevemen beregisztráltam és semmit sem csináltam mégis lejárató kampányt inditott ellenem valami majom aki az én adatlapom másolta le és ezáltal szidalmazott meg hasonlók.

Én akkor begurultam rá és átjavitottam a nevem 1 fiktiv női névre és a nemem nőre és minden mást is átirtam és más képet raktam ki és akkor megfogadtam többé a büdös életbe sem megyek oda! mindent ott hagytam már talán be sem tudnék lépni mert már az adataimra sem emlékszem olyan régota nem voltam rajt de 1 biztos! én nem könyörgök 1 félkegyelmünek sem hogy jaj! legyen szives kitörölni mert szivozik valami majom velem aki unalmába lejárató kampányt indit ellenem mert épp unatkozik vagy vélhetöen a Fszt veri a gép elött vagy csak mert épp igy tartja a kedve! A mindenki oldalnak sem nevezném majomságot aztán ki is tiltottam beírtam még a router weboldal tiltó cimtárába is szoval nálam nem is jöhet be és nem is fog! De az ilyen hulladék oldalak mért nem szünnek meg sohasem? Ki pénzeli öket? És ilyent meg engednek is hogy neten terjedhessen más oldalakat meg letiltogatnak mint pl a sajátom? hogy is van ez? És azért nem jár oda már senki mert ez a majom ezt ott megtehette hogy beteges vágyait kedve szerint ki élhette most már csak magában mert mindenki undorodik töle! igen mindenki oldal mert mindenki hulladéknak tartja! Lehet hogy pont a tulajdonosa müveli mindezt.

2012. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azt még hozzá kell tennem hogy ennek a majomnak ami nem szája ize volt kérdés azt letörölgették nekem 8 kérdésem törölték ki hiába volt népszerü (mert akkor még voltak emberek) de föként ezen rágtam be rá hogy ráadásul azt kiszelektálta amivel nem értett egyet ez a majom de a saját szidalmazó rágalmazó kérdéseit bezzeg nem törölte ki akárki is álljon a háttérben!Különben nem értem miért foglalkozol még egyáltalán ilyesmivel? Neked is hátat kéne forditanod és a büdös életbe se oda menni ahogy ezt minden ember teszi. a Jóizlést erkölcsöt és személyiség jogokat sértő és rágalmazó oldalról és annak aljas résztvevőitöl. De ez akárki legyen annyira gyáva alak hogy nem meri felfedni a saját személy azonoságát sem nehogy vele ezt eljátszhassa bárki! Lehet hogy 10 éves majom müveli mindezt. IQ szintje 0! És ettöl most sztárnak és nagylegénynek érzi magát pedig totál beteges!
2012. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jótanács: Soha senki ne regisztráljon be oda!
2012. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én előbb felnéztem,de semmi értelme nem volt.Csajnak álcázza magát az a szemét melinda75.Írt egy üzenetet,miszerint melinda84 ő.Hazugságot hazugság követ,egymás hegyén-hátán,kénye-kedve szerint keveri a sz.rt.Kiadtam neki egy jó haverom skype nevét gyanútlanul,mit sem sejtve hogy ő az,erre már le is nyúlta a skype képét,és beregisztrálta kronoszegyf.sz néven.Látom nem csak én vagyok egyedül ezzel,az előttem szólóval is egyetértek teljes mértékben,ez nem oldal,jobb ha nem regisztrálsz.És nagyon vigyázz,semmi nem az ott,aminek látszik.Ne add ki az elérhetőségeid,személyes adataid,mert beregisztrál azokkal is.És ez még hagyján,valótlan dolgokat állít majd rólad,hazudozik,lejárat,fenyeget.Amúgy elnézést a helyesírási hibákért,PDA-ról még nem szoktam meg az írkálgatást.A trágár szavakat meg direkt pontoztam ki.
2012. aug. 11. 15:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha kíváncsiságból regisztrálsz oda mégis,ne a valós neved,adataid add meg.És olyan e-mail címet,amit nem sajnálsz,mert azon is zaklathat,spam leveleket küldhet majd.Más kétes eredetű,nem megbízható oldalakon is így tegyél.Mert hát én sem gondoltam erre előre,mi érhet engem itt,aztán a valós adataimmal regisztráltam.Persze nagyon megbántam.Amúgy nem érdekel már az egész,csak munkahelyen unaloműzés képpen tettem fel ezt a kérdést.És látom,eddig rajtam kívül még egy valakit is sérelem ért mindenkin.
2012. aug. 11. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Törvénysértő !!!!!!!!
2012. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!