Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért hiszi mindenki azt hogy...

Miért hiszi mindenki azt hogy facebook nélkül megáll az élet?

Figyelt kérdés
Törölni szeretném magam. És mindenki azt hiszi el fogok tűnni..:o Pedig ott a levelezőrendszer ott az msn a skype meg a való világ!! Ha valaki velem akar lenni az így is úgyis megtalál.. most minek legyenek olyanok az ismerőseim akik már négy éve rám se írtak mióta elballagtam? Meg olyanok akik csak úgy bejelöltek? Az a maroknyi ember akit szeretek és szeretnek megtalálnak.. nem fogok meghalni mert nem leszek facebook tag.. mi ez az új felfogás? :o
2012. jún. 10. 15:37
 1/9 anonim válasza:
Nem áll meg nélküle az élet, én már 2 éve töröltem magam, akivel akarom így is megtalaláljuk egymást.
2012. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez egy új felfogás amit neked nem muszálj követni. Ha nem szeretsz tag lenni töröld magad és kész! Aki szeret és meg akar találni, az megtalálja a módját facebook nélkül is!
2012. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%
A facebook egy nagy hülyeség szerintem ki kéne tiltani a netről mert csak elszívja a kölykök agyát
2012. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Azért meg nem áll a világ, talán nem ennyire drasztikus. Az viszont tény, hogy most, 2012ben közösségi portál témában a Facebook viszi a pálmát. Lényegesen könnyebb a kapcsolatot tartani, a fiatalok (szerintem) 90%-a naponta minimum húszszor jelentkezik be. Ha nincs pénz a telefonodon, csak dobsz egy üzenetet Facebookon. Pénzbe nem kerül. Pár száz forintért elő lehet fizetni különböző nemtcsomagokra telefonra. Az msn-t szépen kiütötte a nyeregből, ottvan ugye az egyébként rakás szart nem érő chatfunkció, leginkább már azt használják.

Az viszont tény, hogy akivel napi kontaktban vagy, az megtalál Facebook nélkül is. Csak kicsit outsider leszel.

2012. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ahha, szóval kevesebb leszek mintha Facebook tag lennék? :D

Szép, szerintem nem annak kéne meghatároznia azt hogy mennyit érnek az emberek.

2012. jún. 10. 15:52
 6/9 anonim válasza:
Hát én sem értem,mi ez a nagy faßbuk mánia.De én még azt hiszem,maradok ott egy darabig:DMert vannak halacskáim,meg kutyáim.
2012. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zokniszörny válasza:

Ha nem érzed fontosnak, töröld, én sem halok bele, ha pár napig nem lépek fel rá. Én is csak amiatt nem törlöm magam róla, mert valóban olcsóbb, mint folyton mindenért telefonon hívogatni valakit, ráadásul sok infót megtudok olyan dolgokról is, amikben érintett vagyok. Nekem pl. vizsgaidőszakom van, és jó olvasgatni, hogy kinek milyen volt a tapasztalata a tanárokkal, mire kell nagyon rámenni, mit kell kívülről tudni, stb.

De ha te nem érzed fontosnak, töröld magad nyugodtan, nem kell követned ezt az új őrületet.

2012. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem vagy köteles visszajelölni senkit, és bárkit letörölhetsz. Ha csak 5 embert akarsz ismerősödnek akkor 5 is lehet. Én is nagyon sok embert letöröltem, elrejtettem és kevés dolgot osztok meg másokkal, de mégis ott beszélgetek a barátaimmal, sőt még az anyám is csak ott hajlandó beszélni velem.. így nem törölném le magam. Egyébként én nem használok se msn-t, se skype-ot, és a való világban mindenki rohan és elfoglalt. Sokkal egyszerűbb valakit elérni, ha fent van facebookon, de ha ennyire a hátad közepére kívánod az egészet, akkor majd megoldják, hogy megtaláljanak más formában, nem kell velük törődnöd, viszont ez a felfogás sajnos élni fog még egy ideig.
2012. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem föleg az irritál hogy MSN és Skype-n már szinte ez miatt senkit nem érek el ezért telepitenem kellett a facebook MSN-t is hozzá hogy akiket csak ott érhetek utol utol tudjam érni utálom mint a szrt de egyszerüen ha a jól bevált megoldást már senki sem használja hanem ezt nem tudok ezzel mit kezdeni. Utálom de azért megtalálható vagyok rajta de nem vagyok nagyon aktiv tag. A Facebook MSN-t is épp azért raktam fel hogy ne kelljen ezért állandóan fel lépkednem az oldalára hogy jaj valakit szeretnék utól érni.
2012. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!