Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett az ncoreon?

Mi lett az ncoreon?

Figyelt kérdés
Csak az éppen futtatott torrenteket mutatja az összes korábbi eltűnt ja és időt se ír mennyi van még hátra a futtatásból! :D gondolom karbantartás van ugye?
2012. júl. 2. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak a hónapváltás miatt nullázódott a lista?


"Az aktivitás menü

Tartalmazza a seed kötelezett torrenteket, a visszatöltött torrenteket a letöltéstől számított 2 hétig, az aktuális napi, heti és havi helyezést, továbbá az aktuális hónapra vonatkozó visszatöltött torrentek, illetve hit’n’run-os torrentek számát az engedélyezett hit’n’run-ok számával együtt."

2012. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mert van olyan amit már egy napja leszedtem és azt írja, hogy start 3 órája! na mindegy gondolom majd megjavul! :)
2012. júl. 2. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
torrentz nem muszély seedelni ncore szar kell hozá meghivo én meg megoldom meghivo nélkul is ime torrentzeu
2012. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az oldal nem azért szar, mert kell hozzá meghívó, csak neked szar, mert nem jutottál be.


Ettől függetlenül igazad van, a magyar nyelvű tartalmon kívül mindent le lehet publikus trackerről is szedni.

2012. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!