Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt osztálytársak, iskolatárs...

Volt osztálytársak, iskolatársak, szomszédok, miért nem igazolnak vissza facebookon?

Figyelt kérdés
Ismerem őket, köszönő viszonyban vagyunk, jó mondjuk van akivel nem találkoztam vagy 10 éve (iskolatárs) de tudja hogy ki vagyok, és mégsem igazol vissza. Miért?
2012. júl. 4. 11:46
 1/5 anonim válasza:
64%

Hát, nem tudom. Én sem szívesen igazolok vissza olyanokat, akikkel még sosem beszéltem, max. látásból ismerem őket... Általában tőlük jönnek a játékfelkérések, ők posztolnak ki minden hülyeséget, és tudom, hogy azért jelölnek be, hogy meglegyen a 4718. ismerősük is...

Nekem a kollégáim sem ismerőseim, egyszerűen nem is érzem szükségét... Én nem érezném attól menőbbnek magamat, ha 600-zal több ismerősöm lenne...

2012. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem szoktam olyanokat vissza igazolni akiket nem ismerek vagy nem igazán szoktunk beszélni . Az nem lehet hogy rosszba voltál velük és azért nem jelölnek vissza ? Vagy esetleg neked is kitalált neved van és azért nem tudják ki vagy . Egyébként én 18 vagyok és nekem se az a célom hogy ennyi meg ennyi ismerősöm legyen hanem hogy csak azok legyenek az ismerőseim akiket tényleg ismerek .
2012. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hm értem. Mondjuk én nem vagyok ilyen küldözgetős meg mit tudom én, csak az üzenőfalat szoktam olvasgatni :D


Mert most konkrétan 2 lánnyal vagyok így (én is lány vagyok). Az egyikkel néhány hete találkoztam: puszi puszi, hogy vagy etc. együtt utaztunk vagy 1 órán át, csomót beszélgettünk stb. évfolyam társak voltunk amúgy általánosban. Mondom bejelölöm. És hetek telnek el és nem igazol vissza, pedig volt fent azóta.


Egy másik meg iwiwen anno ismerősöm volt, még leveleket is váltottunk, és bejöltem pár napja és nem igazol vissza, másokat meg igen.


De amúgy sok mindenki van akit ismerek, de nem jelöltem be, mert utáltam őket a gimiben (pl osztálytársak) és őket semmi kedvem bejelölni. Amúgy 70 ismerősöm van, de velük köszönő viszonyban vagyunk.

2012. júl. 4. 11:59
 4/5 anonim válasza:

Az én nézőpontom erről:

kis városkáből jövök eredetileg, ma már csak ritkán járok haza. Nem jelölöm be és vissza sem anyám kollégáit, akivel évente egyszer találkozok, a 3 utcával arrébb élő srácokat, akikkel 15 éve játszottunk, de még egyes volt gimnazista iskolatársaimat sem. Miért? Mert - és ez az igazság - nem érdekel mi van velük.

Évente többször szortírozok az ismerőseim közül, akivel kb. egy éve nem beszéltem és előreláthatólag nem is fogok - urambocsá nem is akarok -, kiszortírozom. Nekem az a lényeg, hogy annak a státuszát, képét, stb. lássam és az lássa az enyémet is, aki legalább kicsit számít az életemben. Ennek mértékét pedig mindenki magának dönti el - szerintem az általad említett emberek sem akarnak fűt-fát be/visszajelölni. Nem a számokra megy itt a játék, hanem a (minőségibb) kapcsolattartásra.

2012. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi most ballagtunk el és pár osztálytársamnak most jutott eszébe 2 hónappal utána, hogy bejelölnek ismerősnek. Soha nem barátkoztam senkivel az osztályomból, a barátaim másik osztályba jártak, vagy másik iskolába, így szünetekbe az évfolyamtársaimmal voltam, de az osztályomból volt, akivel egy szót nem beszéltem 4 év alatt, és most ezek jelöltek be. Egyiknek sem igazoltam vissza, 28 osztálytársam volt, és egyik sem ismerősöm, hiába jelölgetnek 3 naponta. Nem ismerem őket, csak látásból. A ti helyzetetk viszont már más, hisz ti beszélgettetek is. Bár ettől még nem túl mély a kapcsolat, lehet úgy van vele, hogy meglehet, hogy az életben nem lát többet, vissza se igazol, úgysem vagytok szoros kapcsolatban nap mint nap.
2012. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!