Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkori rossz emlékek -...

Gyerekkori rossz emlékek - amikor az osztálytársak, iskolástársak piszkálnak, megbántanak. Van ilyen emléketek?

Figyelt kérdés

Kérlek meséljétek el mivel kapcsolatosan alakult ki köztetek konfliktus!

Most visszagondolva milyen érzelmeket ébreszt bennetek? És milyet éreztetek régen?

Kort és nemet is légyszi.

Válaszaitok előre köszönöm.


2011. aug. 7. 22:46
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%

van hát.

elég kövér voltam, és egy idióta hülye fax folyton ezzel cseszegetett. akkor nagyon fájt. aztán lefogytam.

az a barom meg meglakolt érte elég keményen. nem én álltam bosszút, hanem az élet.

megkaptam az elégtételt, innentől már nem érdekel.


jah, és persze azóta megtanultam kiállni magamért.


23l

2011. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
szerelmes voltam az egyik tanárunkba, persze ez csak olyan plátói gyerekszerelem volt, de ők nagyon sokat piszkáltak miatta.
2011. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
91%

engem meg azért csúfoltak, mert piszkafa voltam, vagyis "Elöl deszka, hátul léc". Most visszagondolva teljesen hidegen hagy, akkor szörnyen bántott a dolog, de már nem fájó emlékként gondolok rá. Szerintem valamilyen módon mindenki megkapja a magáét a suliban:D

23L

2011. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
76%

Én szerintük kövér voltam általános iskolában, és ezzel b*szogattak, pedig az volt a bajuk, hogy ezerszer okosabb voltam náluk.

Akkor eléggé mérges voltam, mostmár nem különösebben érdekel, főleg hogy az egyik nem ismert fel a múltkor és fel akart szedni :'D

2011. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
13%
.
2011. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
94%

naná. szemüvegem volt, amúgy sem voltam valami jó csaj, és még aránylag jól is tanultam, tökéletes célpont.

eredmény: utálom az emberek 99-át, és álszentkedni sem megyek az osztálytalálkozókra - meg azóta már meg is mondtam párnak a véleményemet, érdekes hogy tíz-tizenöt év alatt sem változtak semmit, ugyanolyan ostobák és kicsinyesek.


rám nézve negatív hatása leginkább hogy félek a nyilvános megszégyenítéstől, pl nem elégedett valaki a munkámmal (művészeti jellegű), és ezt a véleményt mások előtt fejti ki, és hasonlók.


28/N

2011. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
46%

Vannak ilyen emlékeim.Hát pontosan már nem is nagyon emlékszem,hogy miért alakult ki konfliktus.Lényege az volt,hogy veszekedtünk..apró pitiáner dolgokon.

15/L

2011. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%
Hát én sokat lógtam. tesin is futás helyett felmásztam a fára és amikor beért vagy 5-6 gyerek akkor én is elkezdtem futni. Valaki beköpött nem is egyszer és majdnem meghúztak. akkor felrugtam volna a gyereket (vele bunyó is volt :D) de már úgy vagyok vele hogy jól tette. Amúgy a tanárok nem tudom hogy érnek e de nekem mindig azt mondta az egyik hogy egy börtöntöltelék senki leszek
2011. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
85%
24F
2011. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Én jó tanuló voltam, és eleinte nagyszájú. Aztán persze megtalálták a gyenge pontjaimat, mint a család rossz anyagi helyzete, zsírpárnák, pattanások :S. Akkor nagyon rossz volt, annyira, hogy a gimiben nem is mertem nyitni senki felé. Azóta már minden oké, megtanultam befogni a pofám, de ha kell ki is mondani a véleményem. 27/L
2011. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!