Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudom a...

Facebookon hogyan tudom a saját bejelölésemet levenni a képről a kép törlése nélkül? Feltettem egy képet, bejelöltem rajta az ismerőseimet és magamat, de magamat rossz helyen jelöltem be és ezt szeretném levenni és a jó helyre bejelölni magam.

Figyelt kérdés

Újra már nem engedi bejelölni magam, csak ha kitörölném a bejelölést és csak más bejelölését tudom törölni, saját magamét nem! Mi a technikája?

Azt már próbáltam, hogy Profilodon mellett lévő Eltávolításra nyomtam, de csak a Profilképek közül vette ki a képet, de a bejelölést nem.



2012. júl. 5. 00:16
 1/1 anonim válasza:
100%
ha nézegeted a képeidet kattints arra a képre, ott fent ki van irva a neved. Vidd a neved fölé a kurzort és ott lesz, hogy megjelölés eltávolitása.
2012. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!