Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a Facebookomat?

Feltörték a Facebookomat?

Figyelt kérdés
Egy ideje elég sokszor fordult elő, hogy a facebookomra nem tudtam belépni, mert azt írta hogy régi jelszót adtam meg, alá pedig azt hogy mikor lett megváltoztatva. Viszont én ilyen módosításokat nem hajtottam végre. Eddig ki tudtam küszöbölni a problémát azzal, hogy a facebook felkínálta a lehetőséget a jelszóújításra. Ilyenkor jelzem hogy nem emlékszem a változtatásra, majd meg jelenik egy ablak ahol igazolnom kell a profilomat, és a következő lépésnél a facebook küld az e-mail címemre egy kódot, amit be kell írnom egy rublikába az fb-n. (Ezzel igazolom hogy az én e-mail címem.) Ezután már engedi megváltoztatni a jelszót amivel már beléphetek. Ez nagyon zavaró volt már de nem tudtam semmilyen beállítást eszközölni, ami megszüntetné. Gondoltam lementek mindent a mostani profilomról és csinálok egy újat. Mostanra lett késő. Már nem csak hogy a jelszavam nem fogadja el, hanem az e-mail címem se. Ám még ilyenkor is van lehetőség hogy igazoljam magam. ha úgy töltöm ki az e-mail cím részt mikor kéri az fb. hogy keresztnevem.vezetéknevem@facebook.com, meg a jelszó akkor is beenged. Szóval gondoltam hogy majd ezzel az eljárással ismét kérek egy igazoló kódot és megváltoztatom a jelszavam. De egy ismeretlen freemailes e-mail címre küldi az igazoló kódot, ahol eddig az én címem volt. Így ezt nem tehetem már meg. Az e-mail címet kitöltő runlika alatt rá lehet klikkelni hogy "már nem férsz hozzá ezekhez?" És ilyenkor az fb. felhoz egy másik ablakot ahol új e-mail címet adhatsz meg, de utána fel tesz egy biztonsági kérdést is, hogy igazold az a te fiókod. Tőlem pl. azt kérdezi hogy milyen utcában laktam 8 évesen. Ezt a biztonsági kérdést pedig szintén nem én adtam meg. Szóval kifogytam az ötletekből hogyan tudnám visszaszerezni a régi profilom. Esetleg más módja nincs hogy igazoljam magam és belépjek? A személyes adataimmal, régi e-mail címemmel, barátaim nevével stb.
2012. júl. 5. 21:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és előre jelezném mielőtt megkérdezné valaki, Többször is komoly bonyolultságú jelszavakat adtam meg, ami szerintem ilyen rövid idő alatt és ennyiszer, feltörhetetlen.
2012. júl. 5. 21:44
 2/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=neYt1olS0uU&feature=plcp


feltörték valószínű, de ez segít, telefonod nélkül senki nem tud majd belépni! Ha segített a videó egy feliratkozást, és egy tetsziket nyomj légyszíves! :)

2012. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kösz De a videód nem segít abban, hogy hogyan tudnám visszaszerezni a régi profilomat. Talán nekem is kellene egy hacker program mert csak a feltörő e-mail címét kellene megfejtenem h*************d@freemail.hu ezzel az e-mail címmel van bejelentkezve a régi profilom.
2012. júl. 5. 22:21
 4/14 A kérdező kommentje:
h.............d@freemail.hu így a helyes! És úgy akartam írni hogy ez a feltörő hiányos e-mail címe.
2012. júl. 5. 22:23
 5/14 anonim ***** válasza:
A hackerkedést a törvény bünteti... Ha elrejted magad az más dolog, de én nem segíthetek ebben, mert akkor társad leszek :) freemail címet, hogy feltörj, a freemailt kell meghackelned, szóval nem csak az ő címét szarod el... Amúgy lehet hogy csak egy admin szórakozik... Nem tudni, kellene konzultálnod a facebookkal :/ Másik accról jelentsed, hogy a te felhasználód, megjegyzésbe hogy ellopták, és segítsenek visszaszerezni ha kérheted. Utána pedig csináld meg amit a videón találsz.
2012. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csináltam másik profilt mostanra, de kb. azt se tudom hogyan tudom felvenni a kapcsolatot a facebookal. Eddig sosem volt szükség az igénybe vételére.
2012. júl. 5. 22:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondom, jelentsd a régi profilod és ott a megjegyzésbe...
2012. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2. az egy szar megoldás, mármint csak néha működik...én is régebben használtam, de egyszer volt az, hogy kérte a kódot, én meg csak vártam az sms-re...és vagy 1 óra késéssel jött meg...
2012. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5 másodperc alatt jön meg a kód, és van android alkalmazásom, plusz van iPhone is, akinek az van :)
2012. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sikerült tovább lépnem a biztonsági kérdésen. Azután az fb. felajánlja hogy vissza állítsam a fiókom ismerősök segítségével. Ezt írja:

Step 1 Válassz ki 3 megbízható ismerőst

Step 2 Call your friends to get security codes.

Step 3 Állítsd vissza a fiókodat.

Ez a folyamat pár percet vehet igénybe az ismerőseid számára.

és ott van mellette a tovább gomb ráklikkelek utána ezt írja ki.

Sorry, your account isn't available

We're fixing issues with the site right now, but you can try logging into your account from a computer in a few minutes.

most ilyenkor mivan? Azt írja várjak. Be kéne hoznia valami ablakot ahol kiválaszthatom 3 ismerősömet. Vagy valami nem stimmel?

2012. júl. 6. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!