Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook- tele van az üzifalam...

Facebook- tele van az üzifalam hülyeségekkel, segit valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ismerösöm van, akik az üzifalra egyfolytában dobálják ki a nap idézeteit, a szerelemmel vallásal, stb kapcsolatos okosságokat, az ostoba netröl letöltött okosságos képeket, meg rakják ki hogy itt és itt vagyok ennek és ennek a társaságában ezt és ezt csinálom. Szinte már napi szinten olvasom hogy felállt a ..., meg hiányzol nyuszoka, meg igy szeretlek ugy szeretlek másnap meg szakitottam azzal a b..i szeméttel . UNOM!!


A gond az hogy nehezebben tudom kiszürni ami engem érdekel, (F1-es honlapok, Apple, Index stb, meg a normális bejegyzések).

A kérdésem a következö: meg lehet azt oldani, hogy az adott ismerösöm az ismeröslistában maradjon, de a ökörségeit ne lássam az üzifalon? Vagy mindenképpen törölnöm kell az illetöt?



2012. júl. 8. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináld azt mint én...

ne engedélyezd, hogy írjanak a faladra/idővonaladra... nekem eddig bejött.

2012. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha rámész az illető egyik bejegyzésére, jobb felső sarokban lesz egy kis nyilacska. Arra klikk és ott le tudsz iratkozni az adott ember bejegyzéseiről.
2012. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


De én nem mindenkit akarok tiltani, csak a marhákat. Egyenként is lehet?

2012. júl. 8. 17:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyszerre irtunk! : )


Köszi a segitséget!!

2012. júl. 8. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!