Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol kell beállítani Facebookon...

Hol kell beállítani Facebookon hogy ha szíveket, lepkéket stb-t kapok, akkor ne szórja tele minden ismerősöm kezdőlapját az ilyen hülyeségekkel? Tehát hogy az alkalmazásaimról ne kapjanak üzenetet a Kezdőlapon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon 1*rű..letiltod az alkalmazást...te sem kapsz és nem is látják...1ébkénént nem kivizetelzhető mivel mikor elfogadtad a felhasználási feltételeket(igen végig kellett volna olvasni) ott benne volt h hozzáférhet minden személyes adatodhoz és publikálhat engedély nélkül az üzenőfaladon.....


ha azt írná ki h meleg vagy akkor sem tudnál semmit tenni,csak a letiltást...mert ugye elfogadtad...

2011. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, nem azt kérdeztem hogyan tudom törölni az alkalmazást, hanem hogy hol lehet beállítani hogy az ismerőseim Kezdőlapjára (nem üzenőfalra!!) ne tegye ki ezeket az értesítéseket ha én kapok szívet stb. amit én szeretek kapni, de nekik nyilván nem hírérték és idegesítő.

A te intelmed után én neked tudom azt javasolni hogy máskor olvasd el a kérdést mielőtt válaszolsz.

2011. jún. 29. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
olvasd el még1*.....nem lehet olyat te okos mert elfogadtad azt a sza.rt
2011. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, okos vagyok.:) Megoldottam anélkül hogy törölnöm kellene, egyértelmű volt hogy valahogy meglehet. Amúgy minden elfogadott felhasználási feltételt lehet utólag módosítani, korlátozni az oldalon, csak szólok. Jó tanács neked ha buta vagy ne okoskodj, mert még butábbnak fogsz tűnni.:)
2011. júl. 6. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!