Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet, hogy a hálózati kártyáv...

Lehet, hogy a hálózati kártyával van gond? Néha lassú, néha semmi baja a netnek.

Figyelt kérdés

Laptop-kábelnet-wifivel. A laptop csatlakozója megadta magát, így wifit használunk (tehát nem tudom kipróbálni a router-t kábeles csatlakozóval). A szolgálató szerint a modem, hálózat rendben. Viszont pár napja idegörlő a net: a kezdőlap bejön egyből, de aztán onnan vagy tovább lép, vagy csak próbálkozik. Háttérben nem fut -láthatóan - semmi.CPU-használat 0-4%. Ma reggel gyors volt, utána belassult, most megint gyors. Ki-bekapcsolás, áramtalanítás nem segít, többféle böngészővel próbáltam.

Kipróbálom rokonéknál wifiről, de addig is van ötlet, hogy mi lehet a baj?


2012. júl. 10. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
wifi? van rajta jelszó? lehet lopják...
2012. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van jelszó.
2012. júl. 10. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem adtad meg a jelszót senkinek,ergó nem lophatja a a netedet senki akkor a hálókártya haldoklik szerintem...
2012. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ettől féltem:( amúgy régi laptop, szóval aktuális. Most épp gyors:(
2012. júl. 10. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!