Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megint "nigériai csalás"?!...

Megint "nigériai csalás"?! Vagy mi ezzel a céljuk?

Figyelt kérdés

Azt sem veszik észre, hogy nőknek ajánlkoznak fel. És megint a Yahoo-ról érkezett.

"Hello kedves hogy állsz ma! Remélem, nagyon egészséges és finom nevem Miss Amina igazán keres egy igazi kapcsolat, és partnere is, így Én Önnel a kapcsolatot kérjük, ha nem bánod, azt fogom szeretni, hogy válaszolj nekem vissza, úgyhogy el tudok küldeni Önnek A fotó és egyéb részleteket az enyém. Köszönet és áldott"



#spam #nigériai #csalás"
2012. júl. 11. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Ismert dolog, hogy ezeknek mi a célja, itt nem fogsz újdonságot hallani. Kár fejtegetni a miértjét és célját, egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni.


(vagy kínai mintára Nigériát is cenzúrázni a netről?)

2012. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit akar? Vagy pénzt, vagy küldik a sok-sok férget és spamot. Állítsd be a spamszűrőt.
2012. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez ismerős :D különösen akkor volt aranyos, amikor egy cimborám egy távvezetékről készült fotójára kapott nigériai levelet hogy "te tetszeni nekem nagyon, én lenni XY nigériai lány, lenni szingli, én veled összejönni akarni hamar"...


Elbűvölő találmány ez a Google fordító,annyit lehet rajta röhögni :D "Arcrángás-tac-lábujj" a kedvencem :D

2012. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!