Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is kidobja a google...

Másnál is kidobja a google regisztrációnál, hogy adja meg a telefonszámát? Már 20x próbáltam regelni, de állandóan azt kéri!

Figyelt kérdés
Nem lehet átugrani sem ezt a lépést.
2012. júl. 20. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hát, de mi ezzel a baj? Csak kiküldi az ellenőrzőkódot hogy nem bot vagy és ennyi.
2012. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de én semmiképp nem akarok kiadni a telefonszámom.
2012. júl. 20. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodt szívvel kiadhatod. Nekem 2 gmail fiókom is van egy telefonszámról és az aktiváló kódokon kívül semmi levelet nem kaptam tőlük. Pláne nem kéretlent. Nem hívogat senki ismeretlen, úgyhogy megbízhatsz bennük. Meg azért szerintem praktikusabb, ha pl. elfelejted a jelszót, akkor a telefonszámod alapján pillanatok alatt vissza lehet kérni. Ill. nekem úgy van beállítva, hogy minden új gépen való beloggoláskor kér egy 6 számjegyű kódot, amit SMSben szoktam kikérni. Így ha valaki megtudja a jelszavamat (ami azért nem egyszerű, 16 karakterből áll, van kis- és nagybetű ill. szám is benne) megcseszheti, mert a kód nélkül belépni nem tud.
2012. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából az a gondom, hogy már második napja kéri. De tegnap előtt nem kérte, de az akkori fiókomat véletlenül töröltem.

Értem, hogy biztonságos, meg minden, de én soha de soha nem adom meg a telefonszámom, és nagyon rosszul érezném magam, ha most megkéne. :S

Szerinted mitől lehet, hogy tegnap előtt nem kellett ma pedig igen?

2012. júl. 21. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. De hidd már el, hogy semmi bajod nem fog abból származni. Ha meg nem tetszik, hogy kell a telefonszámod, akkor Yahoo Mail!, AOL vagy valami magyar szutyok (értsd: citromail, freemail)
2012. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem már többször mentett meg, hogy megadtam a telefonszámom. Ha nem akarod megadni a sajátod add meg egy családtagodét. Ha nem akkor használj valami magyar szemetet. Vagy végső esetben vehetsz magadnak egy új sim kártyát pár ezer forintért..
2012. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!