Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kaptam egy régi alaplapot...

Kaptam egy régi alaplapot (abit p4 s478) és hozzá egy 2 ghzes processzort. Egy másik működőképes gépből átszereltem bele alkatrészeket és megpróbáltam rá windowst telepiteni de állandóan le fagy a gép (próbáltam:xp, millenium). Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

hy!


hát, első körben ugye jó lenne tudni, h miket is pakoltál át a másik gépből ebbe...mert rengeteg dolog okozhat fagyást...

2009. aug. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi lehet a probléma?

Alaplap, proci (vagy a hűtése), videokártya, memória, tápegység, HDD, kábelek, egyéb kártyák, optikai meghajtó, floppy, BIOS beállítás, telepítő lemez. Ezek közül bármelyik, és bármelyikek kombinációja...

2009. aug. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A másik gépben minden müködö képes vagy az alaplappal vagy a processzorral van a probléma
2009. aug. 24. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Írod:"vagy az alaplappal vagy a processzorral van a probléma"


Akkor marha egyszerűa dolog, dugj bele másik procit, és ha azzal is fagy, akkor az alaplap a probléma :)

2009. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!