Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom facebook-on az...

Hogyan tudom facebook-on az értesítések/reklámok folyamatos email-ra való küldését letiltani?

Figyelt kérdés

Nos a problémám konkrétan a következő lenne:

Nem vagyok nagy facebook függö csak azért

regisztráltam rá mert minden ismerősöm ott van

és sokaknak csak az van nincs email semmi ezért

csak ott tudom velük a kapcsolatot tartani!

Nos nem csak én hanem ő közülük is senki

nem tudta/nem találta hogyan lehet a facebook-on

azt letiltani hogy napi 30 értesítést/reklámot

kiküldjön a facebook a regisztrációban megadott

email címemre!Emiatt a folyamatos és felesleges

levelek miatt nem tudok koncetrálni a fontos

leveleimre mert ezzel van tele a beérkezett

levelek listája.Ha bárki tud ebben segíteni akkor

kérem hogy egyszerűen de lépésről lépésre irja le

hogy facebook-on hogyan kell ezt letiltani

vagy ha ez nem lehetséges akkor más megoldást is

szívesen elfogadok!


A válaszaitokat előre is köszönöm!


2012.07.25. Üdvözlettel:Leopold Krisztián


2012. júl. 25. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

1) A paraszti megoldás, fogd a Facebook email címét és szimplán add hozzá a spam szűrőhöz. Ha online klienst használsz (Gmail, Vipmail, Citromail, stb.), akkor kell hogy legyen egy olyan opció, hogy létrehozz un. "filtereket", szűrőket, amely blokkolja bizonyos levelek érkezését. Facebook alatt ezeket az email címeket kell blokkolnod:


update+kjdmh-1-dmpi@facebookmail.com


notification+kjdmh-1-dmpi@facebookmail.com


Ezt a két email címet blokkold feladóként hogy automatikusan spamnak nézze vagy törölje.


2) Minden egyes levél alján fogsz találni egy kék színű szöveget amire ha rákattintasz, beállíthatod az email preferenciáidat a Facebooknál, és megmondhatod nekik hogy menjenek a francba mert te nem kérsz a leveleikből. Valamint manuálisan is megoldható, jelentkezz be a Facebookra majd menj a következő linkre:


[link]


[link]


Innen jelöld ki azt ami nem kell (ez esetben mindent), vagy változtasd meg az email címedet. Sok sikert, etc.

2012. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!