Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon szinte rámerőszakol...

Facebookon szinte rámerőszakolták az idővonalat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
utálom ezt a sz@rságot, ma mégis ez fogadott, amikor beléptem a profilomba. azt irja, h augusztus 6-ig mások nem fogják látni az idővonalamat, de én NEM AKAROM! hogy szabadulhatnék meg tőle? nem emlékszem, h elfogadtam volna akármilyen hülyeséget ezzel kapcsolatban!
2012. júl. 31. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Már hónapokkal ezelőtt megmondták, hogy mindenkinek átáll erre.

Ez van, ez ellen semmit nem lehet tenni.

A regisztrálás pedig elfogadtad, hogy ez is megtörténhet. Ha nagyon nem tetszik, akkor ne használd a facebookot.

2012. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
van speckós addon ami visszakonvertálja az eredetibe de nyilván azt csak az látja akinek meg van ez a cucc a többi timelinet lát
2012. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

mellékelek egy linket is: [link]

remélem összejön, hála istennek nekem még a régi kinézet van nem ez a fos

2012. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen timelineremove-os hülyeségekkel csak a saját böngészőtöket cseszitek el, a többiek ugyanúgy idővonalat fognak látni. Nem is beszélve arról, hogy a folyamatos fejlesztésekkel nem kompatibilis, és egyre jobban el fogja cseszni az profilodat (a saját gépeden).
2012. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
baromságot beszélsz, abszolút jól működik
2012. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd nézd meg néhány hónap múlva.
2012. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szal nincs más választásom: bele kell törődnöm :( szomorú, de ez van :/ köszi a válaszokat!
2012. júl. 31. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!