Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valakit letiltottam FB-on,...

Valakit letiltottam FB-on, viszont a lánya adatlapján keresztül nézeget. Milyen megoldás van erre?

Figyelt kérdés

A lányával viszont jóban vagyok. Törölni nem szeretném, ha nem muszáj, de ha van olyan lehetőség, hogy csak üzenetet tudjon küldeni, de ne lássa, hogy mi van adatlapomon, az lenne a legjobb megoldás.

Ha létezik ilyen beállítás, hol találom meg?


2012. aug. 1. 16:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

Azt könnyen beállíthatod hogy csak a barátaid láthassanak és az apja, akivel nem vagy "ismeretségben" ne!

De ha a lánya belépésén keresztül lát azt hogy tudnád szabályozni hogy amikor a lány űl ott akkor lássa, amikor az apa akkor meg ne?

2012. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem, úgy értettem, hogy a lányt is korlátoznám, hogy az ismerőseim között maradjon, tudjon üzenni, de az ő adatlapjáról se lehessen látni az enyémet.

Egyébként nem apja, hanem anyja.

2012. aug. 1. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Üzenetet bárki tud küldeni. Az adatlapodat az látja, akinek engedélyezed. Ha a lányának igen, akkor aki belép a nevében, mindenki látja.

A lányának szólhatsz, hogy változtasson jelszót. Ha nem teszi meg, akkor vagy a lányt törlöd vagy magadat.

2012. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha a lány az ismerősöd őt nem tudod korlátozni. Nem tudod úgy letiltatni, hogy ne lássa az üzenőfaladat.
2012. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor törlés lesz...


Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 1. 16:53
 6/11 anonim válasza:
A lányt beteszed egy külön groupba, és a láthatósági beállításoknál azt mondod, hogy minden ismerősöd láthassa, kivéve ezt az egy csoportot. Nekem is vannak ilyen ismerőseim (tipikusan volt tanárok, kollégák, szomszédok, stb)
2012. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 - ezt pontosan hol találom meg? Már párszor eltévedtem a FB beállítások menüjében...
2012. aug. 1. 16:55
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Pedig tudod korlátozni, nagyon egyszerű amúgy! :-) Amikor te osztasz meg valamit a saját üzenőfaladon, akkor ahová írsz, ott a jobb sarokban alul, az "elküld" gomb melletti részre rákattintasz. Ekkor ki fog adni olyan opciókat, hogy "nyilvános", "ismerősök", "csak én" illetve "egyéni". Na ez lesz amit te keresel! Rákattintasz az "egyéni" fülre azon belül pedig a "bizonyos emberek vagy ismerőslisták"ra. Ekkor ki fog jönni egy olyan, hogy "elrejtés a következők elől" oda beírod az illetőnek a nevét, ezzel pedig eléred azt, hogy ott lesz az ismerőseid között továbbra is, te látni fogod az ő dolgait, tudtok chatelni, levelezni, csak éppen nem látja az állapotfrissítéseidet. Ne felejtsd el, hogy ezt minden kiírásnál be kell állítanod! :)

2012. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Be tudod állítani hogy ki láthassa a képeket, üzeneteket stb.

Lehet mindenki, barátok, barátok és barátjaik, csak te!

Ezek közül neked a barátos kell!

2012. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de honnan tudod, hogy nézeget? Én úgy tudom, hogy nem lehet megnézni, hogy kik nézték az adatlapomat vagy én kiét néztem meg. Vagy másból jöttél rá?
2012. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!