Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal. Ez lehetséges?

PayPal. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Lehetséges-e úgy fizetni PayPal-lal, hogy nincs összekapcsolva bankkártyával, csak át van rá utalva a pénz?

2012. aug. 7. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Az E-Bay-en történő vásárlásra gondoltam.
2012. aug. 7. 18:40
 2/5 cianidetil ***** válasza:
Igen.amennyiben van online bankszámlád,és adtál meg nekik telefonszámot.erre jön ugyanis a TAN kód,amivel a tranzakciód hitelesíted.
2012. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a paypal számládon van pénz, simán fizethetsz bankkártya párosítás nélkül, nem kell telefonszám meg ilyenek...
2012. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cianidetil ***** válasza:
Én arra gondoltam,ha nincs paypal számlád.De itt megtalálod a feltételeket!: [link]
2012. aug. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, én már próbáltam fizetni mikor nem volt kártya kapcsolva hozzá, de nem lehetett. Rá is kérdeztem, azt mondták mindenképp csatolni kell egy érvényes bankkártyát, különben nem tudok fizetni.
2012. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!