Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon szemét vagyok, hogy...

Nagyon szemét vagyok, hogy ha, amikor unatkozom, böngészgetek itt a gyakorikerdesek.hu-n és lepontozom ami nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem csak unatkozol..
2012. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2012. aug. 15. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon szemét vagy.


Pontozni nem aszerint kell, hogy tetszik-e a válasz, hanem hogy hasznos-e. Tipikus példa a véleményt kérő kérdéseknél. Attól, hogy nem tetszik, a véleménye leírásával a te kérésednek tett eleget.

2012. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
49%
Gyerekes vagy….
2012. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

A kérdezők 89%-a így pontoz.

Én leszarom hogy tetszik-e a válaszom vagy sem, és ez látható is a százalékomon.

Szóval akinek magasak a százalékos értékei az keveset válaszolgat, és akkor is úgy amit a kérdező elvárna. Akinek meg alacsonyak a százalékai az meg sokat válaszol és nem mindig úgy ahogy a kérdezőnek tetszik.

Rengetegen eleve idiótizmusról tesznek tanúbizonyságot, nem csak a válaszolók de a kérdezők köréből is legalább ugyanannyian.

2012. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, akkor helyesbítek. ha nem tartom hasznosnak, vagy ha sztem a válaszoló túl durván válaszolt.
2012. aug. 15. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem tartom hasznosnak? Az mit jelent. Az nV fanboy nem tartja hasznosnak azt, hogy a kepler tegrás tervek miatt kegyetlen gyenge lett computeban GCN-hez mérve mégis igaz attól.

A durvaságnak is meg van a helye, néha csak az hat. Persze nem tudom te milyen kérdéseknél voltál, és milyen válaszokat értékeltél, így nem ítélkezek.

2012. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!