Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mai napon regisztráltam az...

Tusu72 kérdése:

Mai napon regisztráltam az NCORE-on legalábbis azt hittem,1500ft+áfa volt az ára az AKTIVÁLÓ KÓD-nak. Hát amikor beléptem először azt hittem vicc az egész, az oldalon 123 FELHASZNÁLO-és 21 TORRENT VAN! 72.92GB ADATMENNYISÉGGEL! MOST AKKOR ÁTVERTEK?

Figyelt kérdés
Ja igen a torrent oldal neve nCORE.hu

2012. aug. 15. 21:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát gondolkodtam a dolgon én is,de! bemegyek a rendörségre jónapot kívánok,átvertek 1800ft-al mert nem a igazi fájlcserélő oldalra kaptam hozzáférést csak egy kamu oldalra!!!!Erre a rendőr:illegális a fájlcserélő oldal,na huzzon a gennyesbe!!!
2012. aug. 16. 20:55
 12/13 Horváth Ákos válasza:
ő arra gondolt hogy google-n reportold az oldalt vagyis feljelented
2012. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
úgyis mehetsz a rendőrségre hogy te nem is akartál oda menni, csak "véletlen" megtaláltad, és úgy gondoltad ez illegális, hogy pénzért adnak illegális fájlokat :D
2012. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!