Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye ilyen nincs? Csak vicc...

Ugye ilyen nincs? Csak vicc az egész, igaz? Szülő az ilyen?

2011. jún. 8. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kamu a topic, nehogy bedőlj neki:)
2011. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi a lényeg, röviden?

Nem igazán van kedvem 7 oldalnyi szöveget végig olvasni...

2011. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

elég,ha a kérdez válaszait végigolvasod..

Hát nem tudom... az a baj,hogy ilyen emberek tényleg vannak sajnos. Nem feltétlen minden kamu,ami borzasztó,legalábbis szerintem. :(

2011. jún. 8. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:

oh, hát abban a kategóriában ilyenek vannak.... múltkor nagy büszkén dicsekedett egy anya(?????), hogy a 20 hónaposan hisztizett ezért fakanállal úgy elverte mint szódás a lovát :O

aztán volt olyan anya aki azt írta, hogy soha nem emel kezet a gyerekére, erre válasz az volt, hogy mikor a lvest hordja neki a börtönbe majd bánni fogja :O

szóval nem lepődöm meg, ott gyűlnek az elmeroggyantak...

2011. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* 20 hónaposa. bocs
2011. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: akkor lehet, hogy én vagyok túl naív, én SZERETNÉM hinni, hogy márpedig ilyen nem létezik:(
2011. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. vok.


Elolvastam a kommentjeit...

NAgyon remélem hogy kamu!

Ha nem akkor meg szóhoz se jutok...

2011. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"múltkor nagy büszkén dicsekedett egy anya(?????), hogy a 20 hónaposan hisztizett ezért fakanállal úgy elverte mint szódás a lovát :O "

gratulálok az idiótának!!!

remélem én is,hogy ezek mind kamuk,csakhát 1-2 ilyen kérdésnél elgondolkodom,hogy miért ne lehetne igaz?

2011. jún. 8. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én is remélem hogy kamu!!! De miért találna ilyet ki bárki is? Én nem tudom eldönteni hogy valós e vagy sem. :(
2011. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ahogy olvasgatom tovább, jönnek-mennek az egész szép válaszok :( Egyszerűen hihetetlen hogy van ilyen, de közben mégis lehetséges :((
2011. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!