Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik Androidos böngészőt...

Melyik Androidos böngészőt használtok / tartjátok a legjobbnak? Miért?

Figyelt kérdés

Véleményem: Mindegyikbe van valami jó és valami rossz:

Chrome Mobile: szerintem a leggyorsabb böngésző, de a címsor nem tűnik el és nincs inverz mód (legalábbis én nem tudom még hol lehetne beállítani) Szokása a lefagyni Swype beviteli módnál.

Gyári Samsung Android 4.0.3 böngésző: teljes kijelzőt kihasználja és van inverz mód. Lassabb a Chromenál, de jól kezeli a flasht. Előre lépni nem tudom, hogy lehet a látogatott lapoknál.

Opera Mobile: Elvileg jó beállítással ezzel lehet legtakarékosabban használni a mobilnetet (csak hallottam, még nem teszteltem). Hátránya nem egy egy 5,3 collos kijelzőre tervezték a menüjét.



2012. aug. 19. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Dolphin-t használok. Egész kényelmes és gyorsan lehet váltani "Desktop" profilra, hogy ha a mobilra optimalizált weboldal verzió nem jó/nem tetszik.
2012. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én Opera Mini-t és Dolphin-t használok, attól függően, hogy mely oldalt akarom felkeresni (pl. FB, 9gag, Youtube + bármi ami Flash az Dolphin; PH, iPon, SG + egy csomó más híroldal Opera)
2012. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Wifivel: Gyári. Sok böngészőt kipróbáltam, de mégis nekem a gyári tűnik a legjobbnak, leggyorsabbnak. (persze kinek mi?)


Hálózattal: Opera mobile. Takarékos adatforgalom, gyors, egyszerű kezelés.

2012. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!