Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternet: 8 GB adatforgal...

Mobilinternet: 8 GB adatforgalom mennyit jelent?

Figyelt kérdés
Napi 3-4 órás böngészés, emailek küldése/fogadása belefér? Letöltögetni nem szoktam.

2012. aug. 20. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
IGen ez belefér bőven!
2012. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem youtube zól meg hasonló nagyforgalmú böngészés

akkor ugy havonta 1-2GB adatforgalom is túlzás

vagyis akár kisebb csomag is elég lene

álatalábanbolcsóbbak

de ha úgy gondolod fogsz nagy forgalnat is csinálni akkor jó

én pl. mindég hónap váltás elött letöltöm az adatforgalmam:p (vagyis így csináltam most nem töltögetek egy ideje de majd kelene:p)

így nem csak elveszik a semmibe :P

2012. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem T-Mobile Net&Roll 4G csomagom van Aranykártyával és 30GB adatforgalom van benne. Éppen hogy kitart hó végére de én torrentezni is szoktam rajta és hát 30-40 Megabites letöltéssel és 10 Megabites feltöltéssel eléggé zabálja a 30GB-ot.
2012. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. 8-10.000 oldal megtekintésére elegendő ez az adatmennyiség. Fontos, hogy ha egy almenüpontba belépsz, az is egy oldal megnyitásának számít adatforgalom terén. Viszont a már megnyitott oldalakon viszont bármennyi időt tartózkodhatsz, az nem generál újabb adatforgalmat. Tehát ha már megnyitottál egy cikket, bármennyi ideig olvashatod az, ez már nem számít. Illetve az sem gond, ha lassan gépelsz be egy E-mailt, vagy hosszabb választ írsz itt a Gyakori kérdéseken, mivel ez nem generál újabb adatforgalmat.


Ha ezt figyelembe veszem, akkor napi 3-4 óra böngészésre nagy valószínűséggel elegendő lesz a 8 Gb, még lehet, hogy többre is. De a 8-10.000 oldal megnyitása itt a mérvadó, nem az idő.

2012. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!