Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy nagyon tudatlan tesz vesz...

Egy nagyon tudatlan tesz vesz kérés?

Figyelt kérdés
Életemben először szeretnék tesz-veszről vásárolni. Megtetszett egy ülőgarnitúra(gyermeknek)és 2ember licitált rá. Nincs minimálár,jelenleg 501Ft a legmagasabb licit! Hogyan licitáljak,hogy biztosan az enyém legyen? Mennyiért kaphatnám meg? Ha 600Ft-ért licitálok,ennyiért lesz az enyém? Tényleg nem értem!! Kérem valaki világosítson fel!

2012. szept. 8. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem azt az oldalt (hallottam már róla), de általában úgy megy az ilyen oldalakon, hogy vagy ki van írva azonnali ár, amin rögtön elviheted, vagy ki van írva a licit végének időpontja és célszerű a legvégén elkezdeni licitálni. Van ahol, ha az utolsó 5 percben licitálnak, akkor kitolódik a licit vége.


Amúgy minden ilyen oldalon van felhasználási útmutató. Miért nem olvasod el?

2012. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
73%

ha 600 ft-ot licitálsz, valószínüleg nem lesz a tiéd, mert még bőven jöhet rá licit.

ha még több nap mire lejár az aukció érdemes kivárni az utolsó pillanatot, illetve annyit megadni a licitben, amennyit maximum adnál érte.

pl. 500ft-on áll a kanapé, 100 ft a licitlépcső, tehát mindenki aki licitál 100 ft-tal emeli az árat, DE ha te mondjuk beírsz 3000 ft-ot, ugyanúgy 600 ft fog megjelenni, de a többieknek mindaddig az lesz olvasható, hogy te xy túllicitált, egészen addig, amíg el nem érik a 3000 ft-ot.

így még mindig nem biztos, hogy a tiéd, hiiszen yxz licitálhat rá 4000-t is.

Azé lesz akié a lejárat pillanatában a legmagasabb a licit.

2012. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Legegyszerűbb ha a max.licitem rublikába beírod azt az összeget amit maximum hajlandó lennél adni érte,amíg ezt az árat el nem érik addig te vagy a nyerő.Ha túllicitálnak kapsz emailt és tudsz újra licitálni.

Pl.max. adnál érte 15000-ret,beírod ezt más nem látja.Ha lejár az aukció és mondjuk te maradtál a nyertes,de a valós licit megáll mondjuk 12000-nél akkor annyiért viszed,nem a 15eFt-ért.

Én is így szoktam,beírom mennyi amit hajlandó vagyok kifizetni,ha ezt túl lépik én már nem teszek rá,mert az már nekem nem éri meg.

2012. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!